Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jeseníky přes hranici, z. s. Mahenova 624/11, Jeseník PRADĚDOVO dětské muzeum.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jeseníky přes hranici, z. s. Mahenova 624/11, Jeseník PRADĚDOVO dětské muzeum."— Transkript prezentace:

1 Jeseníky přes hranici, z. s. Mahenova 624/11, Jeseník PRADĚDOVO dětské muzeum

2 O CO JDE První dětské muzeum v Česku. Žádné nápisy „nedotýkati se vystavených exponátů“, naopak, na vše sahat, zkoušet, hledat, kombinovat, užívat, hrát si, poznávat. Stěžejní téma všech expozic = JESENÍKY.

3 Lázeňská obec Bludov, o letních prázdninách 2015. Za rozumný peníz. KDE-KDY-ZA KOLIK

4 PRADĚDOVO Cílové skupiny - rodiny s dětmi - skupiny dětí (školní výlety, školy v přírodě, programy organizací pracujících s dětmi) Hlavní důvody realizace - v Jeseníkách neexistuje obdobný produkt pro děti, který by byl otevřen celoročně i za špatného počasí - areál nabídne unikátní propojení krytých expozic a venkovních herních ploch - areál nabídne zábavu, vzdělávání formou hry 400 m 2 hravých expozic v interiéru. 1800 m 2 venkovních ploch – přírodní dětské hřiště.

5 PRADĚDOVO

6

7 Expozice historie Jeseníků Expozice přírody Expozice o obci Bludov Známé osobnosti Jeseníků Expozice jesenické gastronomie

8 LÉTO 2015

9

10

11 KDO JSME Našim cílem je rozvíjet a podporovat turistiku v Jeseníkách. Chuť JeseníkůSbírejme Jeseníky Pradědovo.czJeseníky táhnou za jeden provaz Pohádkový lesJesenická miniolympiáda

12 Děkuji za pozornost Tereza Schreiberová tereza@jesenikypreshranici.cz


Stáhnout ppt "Jeseníky přes hranici, z. s. Mahenova 624/11, Jeseník PRADĚDOVO dětské muzeum."

Podobné prezentace


Reklamy Google