Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

12. Je lepší na skále život svůj mít /:Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!:/ Noemu duhou zjevil Bůh, že už ne voda, že příště vzplane vzduch. Je.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "12. Je lepší na skále život svůj mít /:Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!:/ Noemu duhou zjevil Bůh, že už ne voda, že příště vzplane vzduch. Je."— Transkript prezentace:

1 12. Je lepší na skále život svůj mít /:Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!:/ Noemu duhou zjevil Bůh, že už ne voda, že příště vzplane vzduch. Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!

2 /:Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!:/ Boháč, co vyhnal Lazara ven, ten neměl život svůj na skále postaven, ten neměl na skále život svůj, pamatuj! /:Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!:/ Pilát co soudil tak, jak dav řve, a pak si umyl, umyl si ruce své, ten neměl na skále život svůj, pamatuj!

3 Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!:/ Ten kněz, co si dál na mši svou šel, z příkopu volání jakoby neslyšel, ten neměl na skále život svůj, pamatuj! /:Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!:/ Noemu duhou zjevil Bůh, že už ne voda, že příště vzplane vzduch. Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!


Stáhnout ppt "12. Je lepší na skále život svůj mít /:Je lepší na skále život svůj mít, pamatuj!:/ Noemu duhou zjevil Bůh, že už ne voda, že příště vzplane vzduch. Je."

Podobné prezentace


Reklamy Google