Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vy_32_INOVACE_Čj.1.09-Čtení písmen, slov a vět-prezentace název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Jazyk.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vy_32_INOVACE_Čj.1.09-Čtení písmen, slov a vět-prezentace název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Jazyk."— Transkript prezentace:

1 Vy_32_INOVACE_Čj.1.09-Čtení písmen, slov a vět-prezentace název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Jazyk a jazyková komunikace - Český jazyk a literatura - Čtení písmen, slov a vět autor VM: Ilona Baloghová období vytvoření VM: únor 2012 anotace: Prezentace pro žáky 1. ročníku ZŠ. Materiál je určen k procvičení znalosti osvojených písmen. Po přečtení tiskacích tvarů spojí žáci malá písmena s velkými, připíší psací tvary. Následně přiřazují k obrázkům písmena, kterými začínají. Na závěr čtou slova a věty.

2  Přečtěte písmena  Spojte čarou malé a velké písmeno  Připište psací tvary

3 G gŘ řCh ch

4 guma gau č doga gong gará ž telegram galoše vagonygazela GabrielaGizela

5 ř eka ř epamo ř e ku ř e ř ízek ř ádekpeka ř pa ř ezy ko ř eny ve č e ř e Ř eho ř uva ř it

6 chybahochsucho míchápíchá chovámoucha mech o ř ech Michal chumelí chytáme

7 V gará ž i je gau č. K ve č e ř i budou ř ízky. Pavouk chytá mouchu. Lucie má ráda legraci. P ř eplaveme spolu ř eku. Michal míchá č aj.

8 Citace: Obrázky staženy dne 14. 2. 2012 z Office.microsoft.com


Stáhnout ppt "Vy_32_INOVACE_Čj.1.09-Čtení písmen, slov a vět-prezentace název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Jazyk."

Podobné prezentace


Reklamy Google