Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt MŠMT ČREU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/ Název projektu školyInovace ve vzdělávání na naší škole ZŠ Studánka Šablona III/2Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Sada č. XVI Identifikátor sady: VY_32_INOVACE_Sada XVI _ ČJ, DUM 5 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Název: Tvrdé a měkké souhlásky - hravě Autor: Mgr. Martina Brabcová Stručná anotace: Cílem prezentace je hravou formou procvičit učivo o tvrdých a měkký souhláskách. Metodické zhodnocení: Prezentace umožnila žákům aktivně se účastnit a osvojit si učivo o tvrdých a měkkých souhláskách. Odučeno ve třídě 2.D dne

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tvrdé a měkké souhlásky - hravě Tvrdé a měkké souhlásky - hravě H CH K R D T N Ž Š Č Ř C J Ď Ť Ň

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Doplňte tajenku pomocí obrázků

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení:

6 Doplňte i,í,y,ý do slov pod obrázkem BUBN_ PERN _ K Ž _ RAFA POČ_TAČ JAHOD _ T_GR DEŠTN _ K HRUŠK _

7 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení: BUBNY PERNÍK ŽIRAFA POČÍTAČ JAHODY TYGR DEŠTNÍK HRUŠKY

8 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Opravte chyby i,í,y,ý ve větách Jana má ráda jahodi. Marek rád hraje na bubni a kitaru Marek rád hraje na bubni a kitaru. Maminka umí upéct pernýk i houski. Tatínek pracuje na počýtačy.

9 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení: Jana má ráda jahody. Marek rád hraje na bubny a kytaru Marek rád hraje na bubny a kytaru. Maminka umí upéct perník i housky. Tatínek pracuje na počítači. Co děláte rádi vy?

10 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Uveřejněné odkazy: Uveřejněný obrazový materiál: [cit ].Dostupný pod licencí Microsoft Corporation URL:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."

Podobné prezentace


Reklamy Google