Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt MŠMT ČREU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/ Název projektu školy Inovace ve vzdělávání na naší škole ZŠ Studánka Šablona III/2Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Sada č. XVII Identifikátor sady: VY_32_INOVACE_Sada XVII _ M, DUM 10 Vzdělávací oblast: Matematika a její aplikace Vzdělávací obor: Matematika

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Název: Velikonoční počítání Autor: Mgr. Martina Burgetová Stručná anotace: Procvičování učiva o sčítání a odčítání v oboru 0 – 100 s přechodem přes desítku. Metodické zhodnocení: Odpilotováno dne ve 2. C Mgr. Martinou Burgetovou. Zábavné velikonoční počítání v číselném oboru 0 – 100 s přechodem přes desítku formou pracovního listu pro jednotlivce. S velikonoční tematikou si žáci procvičili své znalosti z probraného učiva. Odučeno v jedné vyučovací hodině s časovou dotací 20 min.

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová 1. Vypočítej příklady ve vajíčkách. Výsledky zapisuj na linku pod každé vajíčko. Vybarvi barevně všechna vajíčka s výsledkem = Výsledky nevybarvených vajíček zapiš na linku. 3. Seřaď tyto výsledky od největšího po nejmenší.

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová 1. Vypočítej příklady ve vajíčkách. Výsledky zapisuj na linku pod každé vajíčko. Vybarvi barevně všechna vajíčka s výsledkem = Nevybarvená vajíčka vypočítej a výsledky zapiš na linku. 3. Seřaď tyto výsledky od největšího po nejmenší. Řešení , 16, 25, 60, 75 75, 60, 35, 25, 16

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Uveřejněné odkazy [cit ]. Odkaz na veškerý obrázkový materiál dostupný pod licencí Microsoft Office


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."

Podobné prezentace


Reklamy Google