Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Velká písmenaVY_32_INOVACE_ČJ-M 8.,9.18. Anotace: V prezentaci žáci procvičují své znalosti o psaní velkých písmen Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Velká písmenaVY_32_INOVACE_ČJ-M 8.,9.18. Anotace: V prezentaci žáci procvičují své znalosti o psaní velkých písmen Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura."— Transkript prezentace:

1 Velká písmenaVY_32_INOVACE_ČJ-M 8.,9.18

2 Anotace: V prezentaci žáci procvičují své znalosti o psaní velkých písmen Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: procvičování pravidel psaní velkých písmen Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : devátý ročník základní školy Anotace: V prezentaci žáci procvičují své znalosti o psaní velkých písmen Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: procvičování pravidel psaní velkých písmen Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : devátý ročník základní školy Velká písmena VY_32_INOVACE_ČJ-M 8.,9.19

3 F/františkovy L/lázně ?

4 ? S/s L/l B/b---- B/b

5 ? Z/základní Š/škola ……….. 1. U/univerzita K/k cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Prague_Charles_University.JPG 2.

6 Zdroje: Kliparty řady Office cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Prague_Charles_University.JPG


Stáhnout ppt "Velká písmenaVY_32_INOVACE_ČJ-M 8.,9.18. Anotace: V prezentaci žáci procvičují své znalosti o psaní velkých písmen Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura."

Podobné prezentace


Reklamy Google