Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pyžamová párty ze dne 25.6.2013. V rámci zprostředkování kontaktu se společenským prostředím provozujeme v pečovatelské službě bezplatný Klub třetího.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pyžamová párty ze dne 25.6.2013. V rámci zprostředkování kontaktu se společenským prostředím provozujeme v pečovatelské službě bezplatný Klub třetího."— Transkript prezentace:

1 Pyžamová párty ze dne 25.6.2013

2 V rámci zprostředkování kontaktu se společenským prostředím provozujeme v pečovatelské službě bezplatný Klub třetího věku  Zde kromě různých aktivit, které podporují soběstačnost a celkovou pohodu klientů dochází i k besedám na témata, která jsou aktuální a mají vést k větší bezpečnosti a ostražitosti našich klientů i občanů z široké veřejnosti.  Velký ohlas jsme zaznamenali při posezení na téma Deprese a její prevence, Sebevraždy a sebevražedné jednání, Domácí násilí a nebezpečné pronásledování aj. Po odborném výkladu se rozvinula živá diskuze.

3 Nepřehlédněte !!!!!!!! Přijďte mezi nás a nezůstávejte sami „Klubíček dříve narozených” ………… tímto každého z Vás srdečně zve, na,,pyžamovou párty”, která se uskuteční v úterý 25. 6. 2013 od 16 00 do 18 hodin v prostoru pečovatelské služby Nabízíme Vám možnost popovídat si o všem, co Vás zajímá či trápí, zasmát se a odreagovat se…. S sebou potřebujete dobrou náladu… !!!!!!!Vstup možný pouze v pyžamu pře civilní oděv!!!!!! Jako bonus Vám ZDARMA nabídneme malé občerstvení Vaše “Pečovatelská služba"

4 Pyžamová párty ohlášena Před velkými prázdninami jsme upustili od vážných témat a rozhodli jsme se, že uspořádáme pyžamovou párty. Mohlo by se zdát, že třetí generace o tuto akci nebude mít zájem nebo může mít obavy, že se k nim párty tohoto tipu snad již nehodí, avšak opak je pravdou. Několik dní před akcí již probíhaly mezi návštěvníky našeho klubu „porady“, co ze svého nočního šatníku nejlépe vybrat. Noční košilku, elegantní satén nebo kostkovaný flanelový hřejivý obleček?

5 Přípravy na pyžamovou párty vrcholí Protože nechceme zůstat za našimi návštěvníky pozadu, probíhá i mezi námi /zaměstnanci/čilá komunikace na téma, co na sebe. Nápad stíhá nápad… V předvečer je třeba z nakoupených ingrediencí udělat pomazánky, aby se druhý den mohly připravit „dobrůtky“, na které se účastníci klubu vždy těší….. V den D ještě připravit jednohubky, chlebíčky, teplé a studené nápoje, vyleštit skleničky, nachystat oblečky, hudbu, v sále vytvořit „místo pro tanečky“.

6

7

8

9

10

11 Ani vzdálenost není problém, zájemce dovezeme služebním vozem do klubu i zpět

12 Hodina „H“ uhodila

13

14

15 Jsme v plné polní …….a již vcházejí ……………………první hosté

16 I vozíčkáři u nás mají otevřené dveře a jak je vidět, i dobrou náladu

17 Došlo i na satén

18

19 Objevila se i erotická noční košilka

20 A pak už se povídalo,pilo

21 Smálo, zpívalo, hodovalo

22

23

24 Probíhaly monology, dialogy,diskuze,otázky a odpovědi..

25

26

27 A pak došlo i na tanečky

28

29 Co říci na závěr? Bylo to náročné i krásné zároveň…….. Bylo toho málo nebo dost? Tak akorát……všem pro…….RADOST


Stáhnout ppt "Pyžamová párty ze dne 25.6.2013. V rámci zprostředkování kontaktu se společenským prostředím provozujeme v pečovatelské službě bezplatný Klub třetího."

Podobné prezentace


Reklamy Google