Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…"— Transkript prezentace:

1 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…
Akce se zúčastnilo více jak 45lidí 13 bylo vozíčkářů a navštívili nás i přátelé ze Slovenska, tak naše akce byla mezinárodní, další zájemci a fandové přihlíželi :-)

2 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

3 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

4 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

5 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

6 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

7 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

8 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

9 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

10 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

11 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak… Hodnocení účastníku:
Setkání vozíčkářů na letišti u Hranic na Moravě probíhalo od osmé hodiny ráno do večera. Někteří se zde sjížděli už od rána, jiní přijížděli podle svých naplánovaných odletů. Na letišti probíhaly také v tu samou dobu seskoky padákem, takže i ti, kteří zrovna čekali na odlet, nebo už letěli se mohli dívat a mít o zábavu postaráno. Po absolvování všech letů jsme se přesunuli do obce Kateřinice, kde někteří, pokud chtěli, mohli i přespat. Vládla zde dobrá nálada, která byla mezi účastníky tohoto setkání celý večer. Povídalo se o zážitcích z letu, sedělo se u ohně a zpívalo. Za sebe myslím, že tato akce měla velký úspěch i dobrý nápad a díky všem, kteří se podíleli na organizaci této akce. Standa B.

12 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

13 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak… Hodnocení účastníku:
Program začínal ráno v 8:00 na letišti v Hranicích na Moravě, ale jelikož pilot na letiště dorazil o hodinu a deset minut později než měl, letělo se s časovými posuny. Na programu bylo celkem 12 vyhlídkových letů, které se uskutečnily v půlhodinových intervalech od 8:00 do 18:30 Třeba konkrétně já jsem měl let rezervován na 16h, ale nakonec jsem letěl až o hodinu později, ale dojem z letu mi to vůbec nepokazilo. Podmínky pro let byly ideální, bylo pod mrakem a vítr moc nefoukal, což určitě přispělo k bezproblémovému průběhu letů. Na letišti bylo připraveno několik druhů letadel, já jsem letěl letadlem Cessna 172 N. Byl to celkově už můj druhý vyhlídkový let a dojmy z něj byly silnější než předtím, protože jsem letěl nad místy, které dobře znám. Letěli jsme okružní trasou přes Kateřinice, Hošťálkovou a okrajovou část Vsetína. Před letem jsem pociťoval mírné obavy z průběhu letu, ale jakmile jsme se dostali do oblak, ihned jsem na ně zapomněl. Po absolvování letu se jednotliví účastníci přesunuli do Březin, kde bylo připraveno posezení. Posléze se většina účastníků rozjela do svých domovů, ale kdo chtěl, mohl v Březinách i přespat. Byla to velmi podařená akce, proto můžu napsat, že bych se další podobné akce rád zúčastnil. Jirka P.

14 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…

15 II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…
Dík patří všem zúčastněným, asistentům, lidem kteří pomáhali a kteří nás podpořili jak finančně tak materiálně ;-) Zejména: Austin Detonator s.r.o., CAR CLUB, Sušárna HARRY dále pak Stanislav Pavelec, Stanislav Sychra Gufex, Hospoda U Panáčků, Radek a Jaroslav Holíkovi, Milan Navrátil Zdeněk Šopa, Libor Filák, Lesy a statky Tomáše Bati, Obci Kateřinice p.Kobéda a p.Musil Emilie Kamasova všem patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ 

16 Akci pořádala: Moravská Organizace Vozíčkářů o.s.
II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak… Akci pořádala: Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. Děkujeme Všem, kteří nás podpořili ;-) Kontakt a informace na: tel.: číslo účtu: /0300


Stáhnout ppt "II. Kateřinické setkávání vozíčkářů aneb na vozíku  do oblak…"

Podobné prezentace


Reklamy Google