Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

To funguje..… Ať mají Tvé ruce vždycky co dělat, Ať je v Tvé peněžence vždycky pár mincí, Ať slunce pořád svítí i na tvé okno,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "To funguje..… Ať mají Tvé ruce vždycky co dělat, Ať je v Tvé peněžence vždycky pár mincí, Ať slunce pořád svítí i na tvé okno,"— Transkript prezentace:

1 To funguje..… Ať mají Tvé ruce vždycky co dělat, Ať je v Tvé peněžence vždycky pár mincí, Ať slunce pořád svítí i na tvé okno,

2 ať po každém dešti určitě následuje duha, Ať máš vždy na blízku ruku přítele, Ať Bůh naplní tvoje srdce radostí.

3 Ať připíjím na Tvoji rakev ze stoletého dubu, který zítra zasadím. A teď, co máš udělat.... Pošli tohle všem svým přátelům Ale pozor, musíš to poslat do 1 hodiny po otevření.

4 Teď.........................si něco přej!!!

5 Doufám, ze uz sis něco přál. Kdyz to teď pošleš : 1 človeku - přání se ti splní do 1 roku, 3 lidem - půl roku 5 lidem - 3 měsíce 6 - 1 měsíc 7 - 2 týdny 8 - týden 9 - 5 dni 10 - 3 dny 12 - 2 dny 15 - 1 den 20 - 3 hodiny Pokud to smažeš po přečtení, budeš mít celý rok smůlu. Ale..... pokud to pošleš 2 svým přátelům, automaticky budeš mít 3 roky štěstí ! ! !


Stáhnout ppt "To funguje..… Ať mají Tvé ruce vždycky co dělat, Ať je v Tvé peněžence vždycky pár mincí, Ať slunce pořád svítí i na tvé okno,"

Podobné prezentace


Reklamy Google