Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

LETNÍ TÁBOR LETNÍ TÁBOR SH ČMS JIČÍN se Vám představuje: Jsme dlouholetými pořadateli dětských táborů a po deseti letech putování po východních a středních.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "LETNÍ TÁBOR LETNÍ TÁBOR SH ČMS JIČÍN se Vám představuje: Jsme dlouholetými pořadateli dětských táborů a po deseti letech putování po východních a středních."— Transkript prezentace:

1 LETNÍ TÁBOR LETNÍ TÁBOR SH ČMS JIČÍN se Vám představuje: Jsme dlouholetými pořadateli dětských táborů a po deseti letech putování po východních a středních Čechách se vracíme zpět do Bukvice, kde jsme před lety pomáhali zahájit provoz této základny. Nabízíme Vám možnost prožít s námi čtrnáct dnů plných her a soutěží, sportování, zažít trochu legrace i romantiky…. POHLED NA TÁBOROVÉ NÁMĚSTÍČKO

2 Letní tábor bez stanů si snad ani nedovedeme představit …

3 Jídelna … …se v případě potřeby promění v taneční parket a při nepřízni počasí i v hernu

4 …14 dnů zábavy a legrace… NABÍZÍME : 14 dnů her a soutěží…

5 K táboru patří i hřiště na míčové hry. Tady se odehrává spousta sportovních klání…

6 V Bukvici jsme si zkusili postavit pec… … vypálit keramiku. Tehdy se nám to docela povedlo.

7 CELOTÁBOROVÁ HRA JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU TÁBORA, PŘINÁŠÍ POUČENÍ, ALE I ZÁBAVU… …můžete se setkat s nadpřirozenými bytostmi nebo svést řadu soubojů ….

8 CELOTÁBOROVÁ HRA JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU TÁBORA, PŘINÁŠÍ POUČENÍ, ALE I ZÁBAVU… …můžete se setkat s nadpřirozenými bytostmi nebo svést řadu soubojů ….

9 OHEŇ – slavnostní nebo užitkový. Umíš postavit pyramidu, pagodu či hranici? VODA – nemusí sloužit jenom k mytí, pití a vaření, ale může být místem pro hry, soutěže a zábavu…

10 Tak to pojďte s námi zkusit! Třeba i vy budete na konci tábora pochodovat s transparenty, že se vám nechce domů, tak jako před lety vaši předchůdci…. Přihlásit se můžete osobně u pana Machuly nebo elektronicky na e-mailové adrese: machula.j@seznam.cz nebo tel. 723 008 926 těšíme se na Vás…. machula.j@seznam.cz


Stáhnout ppt "LETNÍ TÁBOR LETNÍ TÁBOR SH ČMS JIČÍN se Vám představuje: Jsme dlouholetými pořadateli dětských táborů a po deseti letech putování po východních a středních."

Podobné prezentace


Reklamy Google