Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Exkluzivně můžete u nás shlédnout promítání o výstupu na Mount Everest, na kterém jsem stanul v roce 2002 bez použití podpůrného kyslíku. Jiná podívaná.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Exkluzivně můžete u nás shlédnout promítání o výstupu na Mount Everest, na kterém jsem stanul v roce 2002 bez použití podpůrného kyslíku. Jiná podívaná."— Transkript prezentace:

1 Exkluzivně můžete u nás shlédnout promítání o výstupu na Mount Everest, na kterém jsem stanul v roce 2002 bez použití podpůrného kyslíku. Jiná podívaná je na filmové a fotografické záběry z projektu "7 Summits", výstupu na všechny nejvyšší vrcholy kontinentů. Tento zajímavý projekt jsem dokončil v roce 2005 jako druhý člověk na světě bez použití kyslíkového přístroje. V průběhu 16-ti let nás navštívilo ve sklepě tisíce spokojených hostů, u kterých se stalo nejoblíbenějším tématem povídání o zdolávání nejobtížnější hory planety K2. Mimořádné záběry neuvidíte nikde jinde, jenom v našem vinném sklepě. Pojďte si šáhnout na nepoznané se skleničkou vína! Jsem tady pro Vás, abychom společně prožívali nádheru a drama extrémního sportu. Přijeďte k nám a prožijte mrazivé chvilky ty nejvyšší obtížnosti. Srdečně Vás u nás vítám !!!!Ing. Miroslav Caban Přátelé dobrého vína a adrenalinu, zvu Vás do vinného sklepa, který jsem dostavěl vlastníma rukama v roce 1996. Dlouhé roky jsem vyráběl víno a taky se staral o chod a profesionální přístup k návštěvníkům našeho provozu. Moje spokojenost byla dovršena zřízením profesionální kuchyně a baru pro náročné :-)

2 vítáme Vás U Krbu

3 Náš klasický vinný sklep se nachází v Hustopečích u Brna, což je malé město na Jižní Moravě se starou vinařskou tradicí. Nabízíme Vám • zábavu - cimbál, harmonika... • řízené degustace • videoshow a diashow Miroslava Cabana • prostory pro Vaši firemní prezentaci • pohodu po náročném dni na brněnském veletrhu • školení • svatby

4 ... stylové prostory

5 ... pro menší skupinu je vhodný prostor v křížové klenbě

6 ... v prosturu křížové klenby lze udělat taneční parket

7 ... kapacita 90 lidí je dostačující pro větší skupinu

8 ... nejhezčí místnost je tady

9 ... jsme zaměřeni na vysokou kvalitu

10 ... degustace provádí profesionální degustátor - sommeliér

11 … klasika je cimbál

12 ... pro náročné máme bar

13 Mobil : 604 259 370, 733 444 111 E-mail: cabanova@ukrbu.cz www: http://www.ukrbu.czcabanova@ukrbu.czhttp://www.ukrbu.cz Kontakt Mgr. Dana Cabanová Kpt. Jaroše 21 693 01 Hustopeče u Brna

14 ... najdete nás

15 Rádi Vás pohostíme v našem sklepě, těšíme se na Vás! Na brzkou shledanou Dana a Miroslav Cabanovi


Stáhnout ppt "Exkluzivně můžete u nás shlédnout promítání o výstupu na Mount Everest, na kterém jsem stanul v roce 2002 bez použití podpůrného kyslíku. Jiná podívaná."

Podobné prezentace


Reklamy Google