Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Každoročně pořádá náš turistický oddíl Topoly letní tábory a ani rok 2009 nebude výjimkou. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Každoročně pořádá náš turistický oddíl Topoly letní tábory a ani rok 2009 nebude výjimkou. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě."— Transkript prezentace:

1

2 Každoročně pořádá náš turistický oddíl Topoly letní tábory a ani rok 2009 nebude výjimkou. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě. Jsme skupina lidí rozmanitého věku, které baví práce s dětmi. Dlouhodobě se věnujeme dětem ve věku od 7 do 15 let. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě. Jsme skupina lidí rozmanitého věku, které baví práce s dětmi. Dlouhodobě se věnujeme dětem ve věku od 7 do 15 let.

3 Tábory organizujeme na táborové základně PS Směr v široké Nivě okres Bruntál v podhůří Jeseníků. Základna je obklopena lesem, kde je spousta prostoru pro hraní nejrůznějších her.

4 Každý rok se táborové dění odehrává v duchu Velké Táborové Hry.

5 Děti jsou rozděleny do družin

6 Čeká je zajímavý program se spoustou her

7

8

9 Hlavní vedoucí: Lukáš Kuchař kontakt: tel Místo konání: Široká Niva termín: – cena: Kč


Stáhnout ppt "Každoročně pořádá náš turistický oddíl Topoly letní tábory a ani rok 2009 nebude výjimkou. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě."

Podobné prezentace


Reklamy Google