Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tábor na Suchém Dole se koná prvních 14. Dní o letních prázdninách. Suchý Důl se nachází u Police nad Metují. Náš tábor leží na kopci nad Hlavňovským rybníkem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tábor na Suchém Dole se koná prvních 14. Dní o letních prázdninách. Suchý Důl se nachází u Police nad Metují. Náš tábor leží na kopci nad Hlavňovským rybníkem."— Transkript prezentace:

1 Tábor na Suchém Dole se koná prvních 14. Dní o letních prázdninách. Suchý Důl se nachází u Police nad Metují. Náš tábor leží na kopci nad Hlavňovským rybníkem.

2

3 Každý rok se téma táborové hry mění Tábor - gladiátoři Tábor - piráti

4 Každý den se hraje několik her, ve kterých týmy i jednotlivci získávají body a různé indicie k závěrečné hře o velký poklad cestovatelů.

5 Většinu času trávíme v přírodě. Okolo tábora máme skály, louky a lesy kde se odehrává převážná většina her Lanovka do vody a slanění

6 Děti se stravují 4krát denně v naší jídelně snídaně, oběd, svačina a večeře

7 Dalším vyžitím, které naše tábořiště nabízí je například trampolína nebo boulderová lezecká stěna a dvě hřiště pro fotbal, volejbal, vybíjenou a spoustu dalších her.

8 Součástí tábora je i výlet do trošku vzdálenějších míst jako např. Adršpach, Teplické skály a jiné s přespaním mimo tábor.

9 Tábor zajišťují kvalifikovaní a zkušení vedoucí a instruktoři

10 Blízké okolí našeho tábora


Stáhnout ppt "Tábor na Suchém Dole se koná prvních 14. Dní o letních prázdninách. Suchý Důl se nachází u Police nad Metují. Náš tábor leží na kopci nad Hlavňovským rybníkem."

Podobné prezentace


Reklamy Google