Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Táborová základna Sedlo II.. Nabízíme možnost využití naší táborové základny (TZ) v katastru obce Sedlo u Jindřichova Hradce. - vlakové spojení do Jindřichova.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Táborová základna Sedlo II.. Nabízíme možnost využití naší táborové základny (TZ) v katastru obce Sedlo u Jindřichova Hradce. - vlakové spojení do Jindřichova."— Transkript prezentace:

1 Táborová základna Sedlo II.

2 Nabízíme možnost využití naší táborové základny (TZ) v katastru obce Sedlo u Jindřichova Hradce. - vlakové spojení do Jindřichova Hradce - autobusové spojení Číměř -Bílá (cca 10km jižně od Jindřichova Hradce) - od autobusové zastávky cca 2km směr obec Sedlo - odkaz na mapu:

3 - kapacita osob: cca 10 v podsadových stanech, cca 20 v tee-pee - louka je umístěna mezi zalesněnými stráněmi vhodnými pro lesní hry - přímo u tábořiště je rybník vhodný pro koupání a potok vzdálený 100m - studna s pitnou vodou je v sousedním tábořišti cca 200m - Zastřešená konstrukce sloužící jako jídelna a kuchyň

4 - vybavená kuchyně s polňačkou a kamennými kamny - vozík a barely na dovoz vody, ruční pumpa, kohoutky na vodu a korýtka - indiánská sauna

5 - pramice, kanoe, surf pro aktivity na rybníku - v létě v okolí roste hodně hub a borůvek - zajímavosti z okolí: Landštejn, zámek Jindřichův Hradec, nejsevernější bod Rakouska, historické opevnění z 2. světové války, Slavonice, Klášter, úzkokolejka

6 - cena za pronájem na jeden týden Kč - v případě zájmu nás můžete kontaktovat: Bohumil Boreš - Bobo stránky našeho střediska:


Stáhnout ppt "Táborová základna Sedlo II.. Nabízíme možnost využití naší táborové základny (TZ) v katastru obce Sedlo u Jindřichova Hradce. - vlakové spojení do Jindřichova."

Podobné prezentace


Reklamy Google