Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KAŽDOROČNĚ POŘÁDÁ NÁŠ TURISTICKÝ ODDÍL TOPOLY LETNÍ TÁBORY A ANI ROK 2011 NEBUDE VÝJIMKOU. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KAŽDOROČNĚ POŘÁDÁ NÁŠ TURISTICKÝ ODDÍL TOPOLY LETNÍ TÁBORY A ANI ROK 2011 NEBUDE VÝJIMKOU. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě."— Transkript prezentace:

1

2 KAŽDOROČNĚ POŘÁDÁ NÁŠ TURISTICKÝ ODDÍL TOPOLY LETNÍ TÁBORY A ANI ROK 2011 NEBUDE VÝJIMKOU. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě. Jsme skupina lidí rozmanitého věku, které baví práce s dětmi. Dlouhodobě se věnujeme dětem ve věku od 7 do 15 let.

3 T ÁBORY ORGANIZUJEME NA TÁBOROVÉ ZÁKLADNĚ PS S MĚR V ŠIROKÉ N IVĚ OKRES B RUNTÁL V PODHŮŘÍ J ESENÍKŮ. Z ÁKLADNA JE OBKLOPENA LESEM, KDE JE SPOUSTA PROSTORU PRO HRANÍ NEJRŮZNĚJŠÍCH HER.

4 KAŽDÝ ROK SE TÁBOROVÉ DĚNÍ ODEHRÁVÁ V DUCHU VELKÉ TÁBOROVÉ HRY.

5 ČEKÁ JE ZAJÍMAVÝ PROGRAM S VELKÝM MNOŽSTVÍM HER

6 D ĚTI JSOU ROZDĚLENY DO DRUŽIN

7

8

9 Hlavní vedoucí: kontakt: tel. Hlavní vedoucí: Lukáš Kuchař kontakt: lukas.kuchar@gmail.com tel. 732 926 239lukas.kuchar@gmail.comwww.ps-odra.pionyr.cz Místo konání: Termín: Místo konání: Široká Niva Termín: 30.07.2011 – 13.08.2011 Cena: 3600,- Kč


Stáhnout ppt "KAŽDOROČNĚ POŘÁDÁ NÁŠ TURISTICKÝ ODDÍL TOPOLY LETNÍ TÁBORY A ANI ROK 2011 NEBUDE VÝJIMKOU. Patříme pod pionýrskou skupinu Odra se sídlem v Ostravě Porubě."

Podobné prezentace


Reklamy Google