Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv.. Co je g3? g3 je nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv, např. z hroznů, hrušek, jablek a aceroly. Vitamín C,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv.. Co je g3? g3 je nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv, např. z hroznů, hrušek, jablek a aceroly. Vitamín C,"— Transkript prezentace:

1 Nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv.

2 Co je g3? g3 je nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv, např. z hroznů, hrušek, jablek a aceroly. Vitamín C, který nápoj obsahuje, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. g3 má osvěžující příchuť, která je lahodně sladká a jemně trpká a denně si ji může dopřávat celá rodina.

3 Vědci společnosti Pharmanex ® hledali po celém světě a hodnotili stovky druhů „superovoce“ z těchto hledisek: zajímavý zdroj vitamínu, skvělý nutriční obsah, kvalita vědeckých údajů o účinnosti, historie tradičního využití, jedinečné druhy ovoce, které by umožnily jedinečnou obchodní příležitost. Proces výběru superovoce pro g3

4 4 plody splnily naše kritéria ovoce gâcgoji plody růže kaštanové plody rakytníku řešetlákového

5 = ovoce gâc + 3 další plody = 3 roky výzkumu společnosti Pharmanex ® = 3 výzkumné laboratoře společnosti Pharmanex ® Co představuje název?

6 Gâc – „Nebeské ovoce“ Momordica cochinchinensis

7 V jižní Asii můžete popínavou rostlinu gâc často spatřit na mřížoví u vchodů do venkovských domovů. Jedním z mnoha způsobů využití gâc je také příprava speciálního rýžového pokrmu Xoi Gâc, neboli „červené rýže“, který se tradičně podává na slavnostech.

8 Gâc – „Nebeské ovoce“ Původem z jižní Asie Bangladéš, Barma, Kambodža, Čína, Indie, Japonsko, Laos, Malajsie, Filipíny, Thajsko a Vietnam Tradičně běžné ovoce

9 Další doplňkové plody v g3 Dvoutisíciletá historie tradičního užívání –na Sibiři, v Tibetu, v Číně a v Evropě Více než 130 studií moderního výzkumu: –zahrnuje/obsahuje karotenoidy, tokoferoly, vitamín C a flavonoidy Plody rakytníku řešetlákového (sibiřský ananas, Hippophae rhamnoides ) *Výzkum provedený na plodech rakytníku řešetlákového, nikoliv na g3.

10 *Výzkum provedený na plodech goji, nikoliv na g3. Dvoutisíciletá historie tradice v Číně Tento malý červený bobulovitý plod je mezi vědci známý pro své množství polysacharidů, vitamínů a aminokyselin. Další doplňkové plody v g3 Goji (wolfberry, kustovnice, Lycium barbarum )

11 Pěstována v Číně, především v horách v Kuej-čou oranžovožluté plané ovoce jedinečné polyfenoly rovněž zvaná „král vitamínu C“ Další superovoce v g3 *Výzkum provedený na plodech růže kaštanové, nikoliv na g3. Plody růže kaštanové (Rosa roxburghii)

12 Klíčové přínosy Nápoj g3 díky vitamínu C: přispívá k antioxidační ochraně před oxidativním stresem, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, poskytuje živinu, která přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, poskytuje živinu, která přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a poskytuje podporu pro normální funkci imunitního systému.

13 g3 nabízí vitamín C, aby tak přispěl k příjmu antioxidantů ve vaší stravě. g3 má unikátní červenooranžové zabarvení. g3 má výbornou chuť, což znamená, že si na něm pochutná a bude z něj mít užitek celá rodina. Vitamín C v nápoji g3 přispívá k normální funkci imunitního systému. Proč si zvolit tento produkt?

14 „Dokonalý nápoj pro krásu“


Stáhnout ppt "Nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv.. Co je g3? g3 je nápoj na bázi koktejlu z ovocných šťáv, např. z hroznů, hrušek, jablek a aceroly. Vitamín C,"

Podobné prezentace


Reklamy Google