Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

… tak to bylo!!! Aneb jak jsme ho poznaly….. Všechno teprve začíná - je OHNIVÁ NOC všichni už čekají, těší se moc. Ondra Broučkovu swingovku nasadil,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "… tak to bylo!!! Aneb jak jsme ho poznaly….. Všechno teprve začíná - je OHNIVÁ NOC všichni už čekají, těší se moc. Ondra Broučkovu swingovku nasadil,"— Transkript prezentace:

1 … tak to bylo!!! Aneb jak jsme ho poznaly….

2 Všechno teprve začíná - je OHNIVÁ NOC všichni už čekají, těší se moc. Ondra Broučkovu swingovku nasadil, všechny v sále na zadek posadil. Zpíval : NEMŮŽEŠ SI KOUPIT MOU LÁSKU, všechen svůj um a šarm dal v sázku. Ta sázka vyšla dokonale - bouřlivý potlesk zazněl v sále.

3 NOC ČOKOLÁDOVÁ - Ondra v bílém s úsměvem v obličeji milém, z vlasů copánky hrozně mu sluší, všichni jsme nastražili uši. JSI SLUNCEM MÉHO ŽITÍ, já jen s tebou chci býti. Před Gábinou klekl, do ouška jí zpíval, Soukup vedle na to nevěřícně zíral.

4 Třetí NOC byla POPCORNOVÁ - - hlásala televize Nova. Ondra ji zvládl suverénně, jakoby zpíval každé ženě O LÁSCE VĚČNÉ, NEKONEČNÉ, to přec se líbí paní i slečně. Janda se usmívá a hlasitě chválí a ostatní dva taky nezahálí.

5 KARLOVA NOC je čtvrtá na řadě, tu Ondra zvládne, to je nasnadě. Zcela nečekaně k pianu si sedl, užaslé diváky ze sedadel zvedl. Ani nemusel koukat při tom do not a s obdivem zatleskal mu i božský Kája Gott. STOKRÁT CHVÁLÍM ČAS si k tomu hraní zpíval, každý se na něj se zalíbením díval.

6 ZLOMENÝCH SRDCÍ NOC je pátý večer, to už by člověk dojetím brečel. Jak umí skvěle i tancovat! To nemůžete, než ho milovat! Prý: JENOM TEBE POD KůŽÍ MÁM - - že mu to každá uvěří, na to já ráda svou hlavu dám.

7 Šestá NOC S PŘÍCHUTÍ BANÁNU, na Ondru myslíme hned poránu. Krabička, co přinesl, kouzelná byla asi, on nahrál si sám do ní všechny hlasy! Povedlo se mu to nádherně, omdlelé fanynky sbírali ze země! DON´T WORRY, BE HAPPY - - a v sále žasli i všichni chlapi !

8 Sedmá NOC SLOVENSKO-ČESKÁ i ta byla moc hezká. SLIM JIM a těhulky vesmírný - Ondra zas sklidil potlesk nesmírný. A když pak úpěnlivě ptal se: ČÍM TO JE ? Davy žen a dívek by šly zaň do boje.

9 OŽIVLÝCH LEGEND NOC osmá byla, opět se skvěle vydařila ! SMELLS LIKE TEEN SPIRIT - to od Nirvany písnička, nadšeně jásala hala celičká. Pro druhou píseň - bílý oblek, šátek, každičká neděle je pro nás jako svátek. A potom Lennonova něžná WOMAN, jako když zdá se ti nádherný sen.

10 A Ondra pokračuje dále, nebude přece chybět v sále, když se mu takhle skvěle daří a fandí mu všichni - mladí i staří. KAPKY DEŠTĚ MU PADAJÍ NA HLAVU, to ale vůbec není na závadu.

11 Vždyť je to název písně z deváté AMERICKÉ NOCI, Ondra má postup do dalšího kola ve své moci. Na pomoc k zpívání ještě banjo si vzal a tím všem velikánskou radost udělal. A druhou píseň VZESTUP A PÁD si zazpíval s chutí a taky moc rád.

12 Desátý večer následuje a Ondrášek dál pokračuje. Na dnešku záleží strašně moc - vždyť je to ROZHODNUTÍ NOC! PÍSEŇ HRABOŠE jak ulitá mu padla a všem přítomným čelist spadla.

13 Když v druhé se pak jako JAMES BOND představil, všem v sále se na chviličku až dech zastavil. ZLATÉ OKO - to byla krása! Porota tleská, chválí a jásá. Nadšení diváci Ondru posílají dále, teď zbývá už jen uspět ve finále.

14 Mareš FINÁLE slavnostně zahajuje a Ondra s písní GRACE KELLY nastupuje. Když tuhle těžkou píseň diváci vybírali, netušili, jak dobrou službu mu tím prokázali. Ondra ji totiž zvládl tak, že všem pochybovačům vytřel zrak ! A je to tady !

15 Když STOKRÁT CHVÁLÍM ČAS pak znovu zazněla, tehdy i porota dojetím slzela. A všichni jsou napjatí velice, co Ondra přidá dotřetice. A on si vybral Queeny - troufalost ? Nedůvěřivců bylo zase dost. SOMEBODY TO LOVE si po svém uchopil tak skvěle, že zas všechny překvapil.

16 Všechny tři písně byly tak krásné, Ondrovo vítězství zdá se být jasné! Nikdo pak nechápal to, jak to dopadlo: Národe český, nastav si zrcadlo! Vždyť Ondra patří na stupeň nejvyšší, to uznává každý, kdo vidí a slyší. Zazpívat všechno skvěle dokáže, však ona budoucnost sama to ukáže! Se všemi písněmi si suverénně poradil - vždyť on se pro zpívání narodil!

17


Stáhnout ppt "… tak to bylo!!! Aneb jak jsme ho poznaly….. Všechno teprve začíná - je OHNIVÁ NOC všichni už čekají, těší se moc. Ondra Broučkovu swingovku nasadil,"

Podobné prezentace


Reklamy Google