Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

6 GAME 6 3 ČÍSLO,6 LISTOPAD 2009 VE 3 ČÍSLE -NOVINKY -MOTO GP 2 -HRY NA X BOX -Colin McRae DIRT 2 -FIFA 10 -Gran Turismo.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "6 GAME 6 3 ČÍSLO,6 LISTOPAD 2009 VE 3 ČÍSLE -NOVINKY -MOTO GP 2 -HRY NA X BOX -Colin McRae DIRT 2 -FIFA 10 -Gran Turismo."— Transkript prezentace:

1 6 GAME 6 3 ČÍSLO,6 LISTOPAD 2009 VE 3 ČÍSLE -NOVINKY -MOTO GP 2 -HRY NA X BOX -Colin McRae DIRT 2 -FIFA 10 -Gran Turismo

2 novinky Aion je MMORPG postavené na příběhu, který pojednává o střetu tří říší a jejich obyvatel. V rámci celé řady nádherných i o odporně nádherných bojišť se budou utkávat démoni (zástupci pekla), andělé (zástupci nebe) a draci, kteří jsou úhlavním nepřítelem démonů i andělů. Aion však nebude pouze o střetu zástupců tří říší, ale i o soubojích mezi příslušníky jednotlivých říší. Jinak řečeno Aion kombinuje masivní Realm vs Realm bitvy (které dobře znají hráči Dark Age of Camelot), ale i PvP souboje mezi gildami a jednotlivými hráči, přičemž nechybí ani PvE prvek, jež representuje hlavně plnění celé řady úkolů a boj s draky (i dalšími nestvůrami), kteří nejsou hratelnou rasou. Z výše uvedeného vyplývá, že je Aion (alespoň na papíře) splněný sen většiny příznivců MMO, kteří najdou v jedné hře všechno. Aion je "All in One" MMORPG, které kromě ambiciózního konceptu slibuje i velmi vysokou míru interakce hráče s prostředím, jež bude mít například podobu přímého ovlivňování jeho vzhledu. Každý čin hráče se by měl nějakým způsobem projeví na chodu i vzhledu herního světa, což zase na oplátku ovlivní podmínky pro další hraní. NCSoft hodlá v Aion potěšit i ty hráče co jsou stále nespokojeni s vizuální stránkou řady MMO titulů. Slíbeno je špičkové (efekty, detaily a podobně) a zároveň stylové audiovizuální zpracování, o něž se za přispění enginu od společnosti Crytek (Far Cry, Crysis) postarají grafici od NCSoftu a známý Asijský hudebník Kunihiko Ryo. První měsíc hraní je zdarma, poté je třeba platit měsíční poplatky!

3 novinky Polská verze The Sims 3 obsahující české titulky !! V Sims 3 se mohou Simíci dostat až za hranice svých domovů, vejít do otevřených sousedství a vzájemně působit na ostatní Simíky pomocí nového osobnostního systému, řekl Rod Humble, stojící v čele Sims studia. Sims jsou typickou časově neohraničenou hrou, která vás inspiruje nekonečnými kreativními možnostmi. Nové cíle a odměňovací systém kromě toho umožní hráčům všech kategorií (od začátečníků až po pokročilé) užít si dlouhodobou hru do sytosti.

4 Gran Turismo 4 Gran Turismo 4 - hra s nepopsatelnou grafikou, jde až na limit PS 2. Více reálných a známých tratí, včetně Nurburgringu, Opera Paris, Suzuka, Imola, Laguna Seca nebo Trial Mountain. Přes 500 aut každé s realistickým ovládáním a dynamikou od exotikých superaut až po veterány. Masivní single player dokáže vyladit si auto až k dokonalosti. To musíte zažít. Hra na play station 2 plno obrázku

5 MOTOGP 2 MotoGP 08 Vás uvede do centra MotoGP a nechá Vás připojit se k týmu a soutěžit vedle jejich sportovních hrdinů ve všech třech závodních třídách - 125cc, 250cc a MotoGP. Dobré výsledky v kvalifikaci a závodění vydělávají body, které pak můžete vyměnit za upgrade motorky, abyste vylepšili vlastnosti jako např.: rychlost, brždění a jízdy zatáčkou.

6 HRY NA XBOX Koncept hry je stejný jako v předchozích dvou dílech. Stále jde o sérii dramatických závodních klání na tratích situovaných do otevřeného prostředí velkých metropolí, kde navíc funguje normální provoz. Veškeré textury jsou detailní a výsledný dojem je umocněn sadou povedených visuálních efektů. Tvůrci se pro účely hry spojili se známým amerických automobilovým magazínem, který se soustředí především na moderní styly a trendy v automobilovém průmyslu. Díky tomu hra nabízí velké možnosti modifikace všech vozidel. A to co do vzhledu i výkonu... Zathura (XBox) Midnight Club 3 DUB Edition Tajemná hra nalezená ve sklepě jejich starého domu vyhání dva věčně rozhádané bratry do nejvzdálenějších a nejtemnějších hlubin vesmíru. Na jejich fantastické cestě se k nim přidává osiřelý astronaut a všichni společně musí přežít spršku meteorů, setkání s nepřátelskými masožravými ještěry i pomateným robotem s raketovým pohonem a mezigalaktickou bitvu vesmírných lodí. Jestliže hru nedokončí a na planetu Zathura se nedostanou, zůstanou ve vesmírné pasti navždy.

7 COLIN MCRAE DIRT 2 Colin McRae Dirt 2 - další díl populární rally série bude umístěn do nebezpečného prostředí, jakým bude například neprostupná džungle v Malajsii nebo kaňon v Utahu, ale i třeba městský stadion v Londýně. Garáž má skýtat bohatou kolekci oficiálně licencovaných rally automobilů a offroadových vehiklů, které byly pečlivě vybrány pro agresivní a rychlou jízdu. Od samého začátku budete mít přístup ke všem sedmi třídám vozů, mezi nimiž se vyskytne i Subaru třídy N, které bylo tím nej vozem v prvním dílu hry.

8 Modernizovaná FIFA 10 se může pochlubit doladěnými hlavními prvky herního systému, zejména pak co se týče reakcí a inteligence fotbalistů plus kompletně přepracovaným Manažerským módem s více než 50 klíčovými vylepšeními. FIFA 10 tak představuje novou úroveň autenticity, která se stává všeobecným měřítkem inovace a hratelnosti a posouvá ji na pozici momentálně nejdokonalejší fotbalové simulace. Základní prvky herního systému na hřišti byly dále zdokonaleny tak, aby FIFA 10 maximálně reflektovala skutečnou podobu fotbalu. Jde zejména o sofistikovanější ovládání míče a fyzikální interakci mezi fotbalisty. Kromě toho se nyní hráči pohybují a chovají realističtěji a lépe si hledají pozice. Při útočné činnosti efektivněji analyzují své okolí, kličkují ve snaze nevystavit se do ofsajdu, přirozeně si vytvářejí prostory pro přihrávky a využívají širšího spektra ofenzivních variant. V obraně pak nové koncepty, jako je prioritní volba postavení, umožňují obráncům vyhodnocovat více možnosti řešení různých situací. Spoluhráčem opuštěný post je tak vždy potencionálně pokrytý. Přibylo také určování směru skluzu, nátlakové bránění a hráči rovněž dovedou logičtěji a aktivněji uklidit míč mimo nebezpečí. Z bránění se tak ve FIFA 10 stává skutečná taktická disciplína

9 V díle 4  Novinky  o City Racing  Richards Burns Rally  Most Wanted  A mnoho dalšího  Tak čus pařmeni


Stáhnout ppt "6 GAME 6 3 ČÍSLO,6 LISTOPAD 2009 VE 3 ČÍSLE -NOVINKY -MOTO GP 2 -HRY NA X BOX -Colin McRae DIRT 2 -FIFA 10 -Gran Turismo."

Podobné prezentace


Reklamy Google