Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace: Prezentace seznamuje žáky s proslovem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý proslov. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace: Prezentace seznamuje žáky s proslovem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý proslov. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura."— Transkript prezentace:

1 Anotace: Prezentace seznamuje žáky s proslovem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý proslov. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: využívá poznatků o jazyce a stylu ke gramaticky i věcně správnému písemnému projevu a správný přednes Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : devátý ročník základní školy Anotace: Prezentace seznamuje žáky s proslovem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý proslov. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: využívá poznatků o jazyce a stylu ke gramaticky i věcně správnému písemnému projevu a správný přednes Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : devátý ročník základní školy Proslov VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.17

2

3

4

5

6

7

8 Zdroje: Kliparty řady Office 2007


Stáhnout ppt "Anotace: Prezentace seznamuje žáky s proslovem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý proslov. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura."

Podobné prezentace


Reklamy Google