Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.15. Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý výklad. Vzdělávací.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.15. Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý výklad. Vzdělávací."— Transkript prezentace:

1 Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.15

2 Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý výklad. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: využívá poznatků o jazyce a stylu ke gramaticky i věcně správnému písemnému projevu Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : devátý ročník základní školy Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý výklad. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: využívá poznatků o jazyce a stylu ke gramaticky i věcně správnému písemnému projevu Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : devátý ročník základní školy Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S.8.05

3

4

5

6

7

8 rozvíjející přívlastek ? ? slovní druh přívlastek ? ? člověk člověk ? ? otázka ? otázky


Stáhnout ppt "Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.15. Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Žák se pokusí sám vytvořit jednoduchý výklad. Vzdělávací."

Podobné prezentace


Reklamy Google