Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Josef Filip, tel. 732 165 711, Grant Autodesk Academia Aktualizace výukového materiálu pro AutoCAD Civil 3D 2008.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Josef Filip, tel. 732 165 711, Grant Autodesk Academia Aktualizace výukového materiálu pro AutoCAD Civil 3D 2008."— Transkript prezentace:

1 Josef Filip, tel , Grant Autodesk Academia Aktualizace výukového materiálu pro AutoCAD Civil 3D 2008

2 Josef Filip, tel , AutoCAD Civil 3D produkt pro práci v oblasti infrastruktury - tvorba projektů liniových staveb - tvorba projektů pro úpravu terénu – retenční nádrže a další produkt pro tým odborníků, pracujících na jednom projektu - geodeti - projektanti - developer - manažer projektu a další.

3 Josef Filip, tel , Grant Autodesk Academia Anotace: Projekt rozšiřuje již vytvořený materiál pro výuku práce s programem Autodesk Civil 3D Součástí bude i vytvoření nové databáze cvičení k jednotlivým částem programu. Projekt se bude věnovat i nové verzi programu – Autodesk Civil 3D 2008, Vydané v průběhu řešení projektu. Užitý software: AutoCAD Civil 3D 2008 – výuková a trial verze programu, Country Kit Ostatní podklady: Výukový materiál pro Autodesk Civil 3D 2007

4 Josef Filip, tel , Výsledky grantu, dosažené cíle: Výsledky: - aktualizovaná verze výukového materiálu, doplněná o novinky a rozšířena o nová cvičení. Cíle: - dle aktualizované verze probíhá výuka na ČVUT v Praze FD

5 Josef Filip, tel , Výuka na ČVUT v Praze, Fakultě dopravní Dle vytvořeného výukového materiálu probíhá výuka v předmětu Projektování komunikací v Civil 3D – 1. AutoCAD Civil 3D 2008 je využíván v projektu Projektování silnic a dálnic pomocí počítačové techniky. Vazba na praxi – spolupráce s Pragoprojektem a SUDOP – umožňuje studentům zpracovávat reálné problémy.

6 Josef Filip, tel , Zkušenosti studentů s programem, využití materiálu Studenti jsou v užití programu začátečníci, vyučovaný předmět je 2 – semestrální. I studenti technických středních škol nejsou obeznámeni s problematikou základů práce s programem. Po absolvování studia jsou studenti schopni samostatně pracovat s programem, vytvářet méně složité projekty a dále své schopnosti zvyšovat.

7 Josef Filip, tel , Děkuji Vám za pozornost Případné dotazy zodpovím po skončení tohoto bloku V případě pozdějších dotazů je mne možné kontaktovat na nebo na telefonu Děkuji, Josef Filip


Stáhnout ppt "Josef Filip, tel. 732 165 711, Grant Autodesk Academia Aktualizace výukového materiálu pro AutoCAD Civil 3D 2008."

Podobné prezentace


Reklamy Google