Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Systém praxí na fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů pro bakalářské studijní obory 2014.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Systém praxí na fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů pro bakalářské studijní obory 2014."— Transkript prezentace:

1 Systém praxí na fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů pro bakalářské studijní obory 2014

2 Jaké předměty je třeba splnit? Praktická encyklopedie (AUA03Z, AUA04Z nebo AUA05Z – dle oborů) Praktická encyklopedie (AUA03Z, AUA04Z nebo AUA05Z – dle oborů) Praxe učební (AUA01Z, AUA11Z, AUA06Z, AUA16Z – dle oborů) Praxe učební (AUA01Z, AUA11Z, AUA06Z, AUA16Z – dle oborů) Praxe odborná (AUA12Z nebo AUA26Z – dle oborů) Praxe odborná (AUA12Z nebo AUA26Z – dle oborů)

3 Případná absence na přednáškách a cvičeních z důvodů konání praxe je u jednoho předmětu omluvitelná pouze jednou za semestr! Plánování praxí

4 Praktická encyklopedie praxe probíhá formou odborného výkladu na demonstračních a pokusných pracovištích FAPPZ praxe probíhá formou odborného výkladu na demonstračních a pokusných pracovištích FAPPZ oblečení a obuv je třeba volit dle povětrnostních podmínek a s ohledem na to že praxe probíhá obvykle na poli nebo ve stáji oblečení a obuv je třeba volit dle povětrnostních podmínek a s ohledem na to že praxe probíhá obvykle na poli nebo ve stáji

5 Praktická encyklopedie pro obory: ABR, ABZ, ABZT, ABZP, ABZU, ABAR a ATZR, ATZZ, ATZL pro obory: ABR, ABZ, ABZT, ABZP, ABZU, ABAR a ATZR, ATZZ, ATZL 5 etap 5 etap plnění v 1.-5. semestru (obor ABZU a ABZP v 1. a 2. semestru) plnění v 1.-5. semestru (obor ABZU a ABZP v 1. a 2. semestru) zápočet uděluje doc. Jursík zápočet uděluje doc. Jursík Fyto obory (AUA03Z)

6 Praktická encyklopedie pro obory: ABE, ABV a ATZV, ATZK, ATZD, ATP pro obory: ABE, ABV a ATZV, ATZK, ATZD, ATP 6 etap 6 etap plnění v 1.-5. semestru plnění v 1.-5. semestru zápočet udělují doc. Jursík a Ing. Gardianová zápočet udělují doc. Jursík a Ing. Gardianová Fyto/zoo obory (AUA 05Z)

7 Praktická encyklopedie pro obory: ABPP, ABPS, ABPC, ABPH, ABPZ a ATZP pro obory: ABPP, ABPS, ABPC, ABPH, ABPZ a ATZP 7 etap 7 etap plnění v 2.-5. semestru, ve 2. semestru pouze terénní cvičení (obor ABPH vše v 1. a 2. semestru) plnění v 2.-5. semestru, ve 2. semestru pouze terénní cvičení (obor ABPH vše v 1. a 2. semestru) zápočet uděluje Ing. Gardiánová zápočet uděluje Ing. Gardiánová Zoo obory (AUA 04Z)

8 Praxe učební 15-25 dní dle oboru 15-25 dní dle oboru probíhá na Demonstračních a experimentálních pracovištích (DEP) FAPPZ probíhá na Demonstračních a experimentálních pracovištích (DEP) FAPPZ plnění:2 a 3 semestr (obory ABPH, ABZP a ABZU 1. a 2. semestr) plnění:2 a 3 semestr (obory ABPH, ABZP a ABZU 1. a 2. semestr) místa výkonu praxe dle oboru místa výkonu praxe dle oboru

9 Praxe učební Zoo obory ABPP, ABPS, ABPH, ABPC, ABPZ, ATZP Garant: Ing. Ivana Gardiánová, Ph.D. 3 dny pro všechny obory: DEP pozemek (doc. Jursík) ABPC: 12 dní: Centrum pro výzkum chování psů ČZU (ing. Pinc) ABPP, ABPH a ATZP: 10 dní: Testační a pok. stanice Ploskov (ing. Čitek) 5 dní: DEP stáj (ing. Gardiánová) 7 dní: Ak. jezdecký klub ČZU (ing. Starostová) ABPS a ABPZ: 5 dní: Demonstrační a pokusná stáj (ing. Gardiánová) 7 dní: Akademický jezdecký klub ČZU (ing. Starostová)

10 Praxe učební Zahradnické obory ABZ, ABZP, ABZU, ABZT, ABAR a ATZZ Garant: Ing. Lenka Svozilová 5 dnů: Demonstrační a pokusná stanice Trója (ing. Svozilová) 2 dny: Demonstrační a pokusná stanice Trója (ing. Svozilová) 3 dny: Libosad LS (ing. Iran) 3 dny: Libosad ZS (ing. Iran) 4 dny: DEP skleníky LS (ing. Iran) 4 dny: DEP skleníky ZS (ing. Iran) 4 dny: DEP pozemek FAPPZ (doc. Jursík)

11 Praxe učební Fyto obory ABR, ATZR Garant: Ing. Kateřina Pazderů, Ph.D. 3 dny (jednotlivě): DEP pozemek (doc. Jursík) 4 dny (vcelku): DEP pozemek (doc. Jursík) 5 dnů: Výzkumná stanice Uhříněves LS (ing. Pazderů) 5 dnů: Výzkumná stanice Uhříněves ZS (ing. Pazderů) 8 dnů: Výzkumná stanice Červený Újezd (ing. Pazderů)

12 Praxe učební Obor rostlinolékařství ATZL Garant: Ing. Kateřina Pazderů, Ph.D. 3 dny (jednotlivě): DEP pozemek (doc. Jursík) 4 dny (vcelku): DEP pozemek (doc. Jursík) 8 dnů: Výzkumná stanice Červený Újezd (ing. Pazderů)

13 Praxe učební Obor ekologické zemědělství ABE Garant: Ing. Kateřina Pazderů, Ph.D. 3 dny (jednotlivě): DEP pozemek (doc. Jursík) 5 dnů: Výzkumná stanice Uhříněves (ing. Pazderů) 8 dnů: Výzkumná stanice Červený Újezd (ing. Pazderů) 5 dnů: DEP stáj (ing. Gardiánová) 4 dny: DEP skleníky (ing. Iran)

14 Praxe učební Potravinářské obory ATZK, ATZD Garant: doc. Ing. Miroslav Jursík, Ph.D. 3 dny (jednotlivě): DEP pozemek (doc. Jursík) 4 dny (vcelku): DEP pozemek (doc. Jursík) 4 dny: DEP skleníky (ing. Iran) 5 dnů: DEP stáj (ing. Gardiánová) 3 dny: Libosad (ing. Iran) 5 dnů: Demonstrační a pok. stanice Trója (ing. Svozilová)

15 Praxe učební Veřejná zpráva v zemědělství a krajině Rozvoj venkova Udržitelné využívání přírodních zdrojů ABV, ATZV, ATP Garant: doc. Ing. Miroslav Jursík, Ph.D. 3 dny (jednotlivě): DEP pozemek (doc. Jursík) 4 dny (vcelku): DEP pozemek (doc. Jursík) 3 dny: Libosad (ing. Iran) 5 dnů: Demonstrační a pok. stanice Trója (ing. Svozilová)

16 Praxe odborná 25 dní 25 dní možné i ve dvou, případně třech celcích možné i ve dvou, případně třech celcích  u vybraných oborů 7-14 dní na předem vybraných pracovištích probíhá v průběhu prázdnin, obvykle po 4 semestru (možno i po 2 semestru) probíhá v průběhu prázdnin, obvykle po 4 semestru (možno i po 2 semestru) místo praxe vybere garant oboru místo praxe vybere garant oboru

17 Praxe odborná Povinná místa plnění odborné praxe dle oborů OborMísto praxeDélka praxe ABPCChovatelské stanice PČR1 týden ABPCÚtulek pro opuštěná zvířata Trója1 týden ABPSZoologická zahrada2 týdny ATZPAkademický jezdecký klub1 týden ABPPŠZeP Lány2 týdny ABRŠZeP Lány2 týdny ATZRŠZeP Lány2 týdny

18 Praxe odborná Garanti praxí za jednotlivé obory OBOR Praxe učebníPraxe odborná Encyklopedie praxe garant katedra Rostlinná produkce (ABR)Pazderů KRVJursík Zahradnictví (ABZ)Svozilová KZJursík Podnikání v zahradnictví (ABZP)Svozilová KZJursík Zahradní a krajinářská architektura (ABAR)SvozilováVonešováKKZAJursík Zahradní a krajinářské úpravy (ABZU)Svozilová KKZAJursík Trávníkářství (ABZT)SvozilováSvobodová M.KPTJursík Živočišná produkce (ABPP)GardiánováČítekKSZGardiánová Chov koní (ABPH)GardiánováNavrátilKOZEGardiánová Kynologie (ABPC)GardiánováSvobodová I.KOZEGardiánová Speciální chovy (ABPS)GardiánováSvobodová I.KOZEGardiánová Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířatyGardiánováSvobodová I.KOZEGardiánová Ekologické zemědělství (ABE)PazderůDvořákKRVJursík/ Gardiánová

19 Praxe odborná Garanti praxí za jednotlivé obory OBOR Praxe učebníPraxe odborná Encyklopedie praxe garant katedra Veřejná správa v zemědělství a v péči o krajinu (ABV) JursíkHniličkováKBFRJursík/ Gardiánová Chovatelství (ATZP)GardiánováStádníkKSZGardiánová Pěstování rostlin (ATZR)Pazderů KRVJursík Produkční a okrasné zahradnictví (ATZZ) Svozilová KZJursík Rostlinolékařství (ATZL)PazderůKazdaKORJursík Rozvoj venkova (ATZV)JursíkBrantKABJursík/ Gardiánová Kvalita produkce (ATZK)JursíkFaměraKKZPJursík/ Gardiánová Výživa a potraviny (ATZD)JursíkHavlíkKMVDJursík/ Gardiánová Udržitelné využívání přírodních zdrojů (ATP) JursíkJaklKAVRJursík/ Gardiánová Sustainable Use of Natural Resources (ATN) JursíkJaklKAVRJursík/ Gardiánová

20 Bližší informace o všech praxích jsou k dispozici ve složce „Praxe“ na: http://www.af.czu.cz/

21 V případě neúčasti na praxi je třeba se omluvit (osobně, telefonicky, mailem). V opačném případě bude muset student vykonávat praxi delší o jeden den!


Stáhnout ppt "Systém praxí na fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů pro bakalářské studijní obory 2014."

Podobné prezentace


Reklamy Google