Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Doufám, že mi ho pošleš zpátky! Toto je jeden z nejkrásn ě jších a nejsympati č t ě jších mail ů, který práv ě obíhají… P ř ekrásný týden p ř átelé !!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Doufám, že mi ho pošleš zpátky! Toto je jeden z nejkrásn ě jších a nejsympati č t ě jších mail ů, který práv ě obíhají… P ř ekrásný týden p ř átelé !!"— Transkript prezentace:

1

2 Doufám, že mi ho pošleš zpátky! Toto je jeden z nejkrásn ě jších a nejsympati č t ě jších mail ů, který práv ě obíhají… P ř ekrásný týden p ř átelé !! Š ť astný p ř átelský týden !

3 Mnoho osob p ř ichází a odchází ve tvém život ě. Ale pouze p ř átelé zanechají stopu ve tvém srdci. K ř ízení sebe samého používej hlavu, k ř ízení druhých používej srdce. Vztek (anglicky Anger) vzdaluje pouze dopis od nebezpe č í (Danger). Jestli tě tě n ě kdo zradí jedenkrát, je to jeho chyba, jestli tě tě zradí ješt ě, je to chyba tvoje.

4 Velcí lidé diskutují o myšlenkách; pr ů m ě rní lidé diskutují o skutcích; Malí lidé mluví o druhých. Kdo ztratil peníze, ztratil mnoho; kdo ztratil p ř ítele, ztratil více; kdo ztratil víru, ztratil všechno.

5 Mladí a krásní lidé jsou kamenem úrazu. Uč Uč se z chyb druhých. Celkem vzato nem ů žeš žít dlouho, když je budeš d ě lat všechny pouze ty. P ř átelé, ty i já, získali jsme nového p ř ítele. A jsme tedy t ř i, za č ala naše skupina, náš p ř átelský kruh nemaje za č átek, nemaje konec.

6 Včerejšek je historií. Zítřek tajemstvím. Dnešek je dar. Toto je týden p ř átelství. Ukaž svým p ř átel ů m, kte ř í jsou pro tebe d ů ležitými.... Pošli tento mail tomu, koho považuješ za P Ř ÍTELE. Jestli se ti vrátí zp ě t, pak se uskute č ní pravý p ř átelský kruh.

7 KDYŽ DOSTANEŠ TENTO DOPIS, MUSÍŠ HO ZASLAT ALESPOŇ DESETI OSOBÁM VČETNĚ OSOBY, KTERÁ TI HO POSLALA.


Stáhnout ppt "Doufám, že mi ho pošleš zpátky! Toto je jeden z nejkrásn ě jších a nejsympati č t ě jších mail ů, který práv ě obíhají… P ř ekrásný týden p ř átelé !!"

Podobné prezentace


Reklamy Google