Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Metodický list Pořadové číslo:VY_32_INOVACE_II.C.14 Název pro školu:EU CH 14 Název materiálu:Periodická soustava prvků Autor:Mgr. Lukáš Kubíček Vzdělávací.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Metodický list Pořadové číslo:VY_32_INOVACE_II.C.14 Název pro školu:EU CH 14 Název materiálu:Periodická soustava prvků Autor:Mgr. Lukáš Kubíček Vzdělávací."— Transkript prezentace:

1 Metodický list Pořadové číslo:VY_32_INOVACE_II.C.14 Název pro školu:EU CH 14 Název materiálu:Periodická soustava prvků Autor:Mgr. Lukáš Kubíček Vzdělávací obor:Chemie Anotace: DUM slouží k výkladu učiva Periodická soustava prvků. Žáci jsou seznámeni s členěním tabulky, kovy, nekovy a polokovy.. Materiál je vhodným podpůrným prostředkem pro výklad učiva. V závěru krátký test na doplnění chybějících prvků v PSP. Klíčová slova:Chemická vazba, iontová vazba, polární, nepolární, elektronegativita Druh učebního materiálu:Výuková prezentace Očekávaný výstup: Žák je seznámen s jednotlivými typy vazeb mezi atomy v molekulách. Dokáže vypočítat elektronegativitu a následně určit druh vazby. Věková skupina: let Ověřeno dne: Třída:VIII. B, 17 žáků, 10 chlapců, 7 dívek, SVP 0

2 1

3 2

4

5 3

6

7

8 2

9

10 Obrázek č. 1 НЕИЗВЕСТЕН. wikimedia commons [online]. [cit ]. Dostupný pod licencí public domain na WWW: Obrázek č. 2 SANDBH. wikimedia commons [online]. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Obrázek č.3 MIREK2. wikimedia commons [online]. [cit ]. Dostupný pod licencí public domain na WWW:


Stáhnout ppt "Metodický list Pořadové číslo:VY_32_INOVACE_II.C.14 Název pro školu:EU CH 14 Název materiálu:Periodická soustava prvků Autor:Mgr. Lukáš Kubíček Vzdělávací."

Podobné prezentace


Reklamy Google