Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Metodický list Pořadové číslo:VY_32_INOVACE_II.C.09 Název pro školu:EU CH 09 Název materiálu:Hmotnostní zlomek Autor:Mgr. Lukáš Kubíček Vzdělávací obor:Chemie.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Metodický list Pořadové číslo:VY_32_INOVACE_II.C.09 Název pro školu:EU CH 09 Název materiálu:Hmotnostní zlomek Autor:Mgr. Lukáš Kubíček Vzdělávací obor:Chemie."— Transkript prezentace:

1 Metodický list Pořadové číslo:VY_32_INOVACE_II.C.09 Název pro školu:EU CH 09 Název materiálu:Hmotnostní zlomek Autor:Mgr. Lukáš Kubíček Vzdělávací obor:Chemie Anotace: DUM sloužící k procvičování učiva – výpočet hmotnostního zlomku. Prezentace je tvořena jednak vzorovými příklady a jednak příklady na procvičení látky pro žáky. Materiál je vhodným podpůrným prostředkem pro výklad učiva. Klíčová slova:Hmotnostní zlomek Druh učebního materiálu:Výuková prezentace Očekávaný výstup: Žák se orientuje v pojmech složka rozpuštěná, hmotnostní zlomek, hmotnost celého roztoku a dokáže s těmito pojmy pracovat. Zvládne vypočítat jednoduché úlohy na tuto problematiku. Věková skupina: let Ověřeno dne: Třída:VIII. B, 18 žáků, 11 chlapců, 7 dívek, SVP 0

2

3 1 2 W (s) = m (s) m W (s) = W (s) = 0,

4 W (s) = m (s) m W (s) = W (s) = 0,23.100

5 W (s) = m (s) m W (s) = W (s) = 0,

6 W (s) = m (s) m W (s) = W (s) = 0,

7 m (s) = W (s). m m (s) = 0,

8 Obrázek č. 1 ARAM DULYAN. wikimedia commons [online]. [cit ]. Dostupný pod licencí public domain na WWW: Obrázek č. 2 Vlastní tvorba


Stáhnout ppt "Metodický list Pořadové číslo:VY_32_INOVACE_II.C.09 Název pro školu:EU CH 09 Název materiálu:Hmotnostní zlomek Autor:Mgr. Lukáš Kubíček Vzdělávací obor:Chemie."

Podobné prezentace


Reklamy Google