Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Životní příběh Sylvy Lauerové je příběhem prodavačky, která při zaměstnání vystudovala střední školu a následně Právnickou fakultu Masarykovy univerzity,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Životní příběh Sylvy Lauerové je příběhem prodavačky, která při zaměstnání vystudovala střední školu a následně Právnickou fakultu Masarykovy univerzity,"— Transkript prezentace:

1

2

3 Životní příběh Sylvy Lauerové je příběhem prodavačky, která při zaměstnání vystudovala střední školu a následně Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, kde získala titul doktora práv. Právní praxi se však nikdy aktivně nevě- novala, neboť ji již při studiu oslovil modeling, kterému se po studiu věnovala profesionálně. Po revoluci patřila k těm, kteří záhy začali podnikat. S Y L V A L A U E R O V Á

4 Po několika letech, strávených v podnikatelských sférách, se vydala za svým exotickým snem a odstěhovala se doprostřed Indického oceánu na Seychelské ostrovy. Zde později také poznala svého budoucího manžela, německého architekta, odborníka na tropickou residenční architekturu. Přestože již dlouhý čas žije převážně v této exotické destinaci, stále se pravidelně vrací do ČR, kam ji silné pouto táhne zpět. Hovoří několika světovými jazyky, například i velmi exotickou a ojedi- nělou kreolštinou.

5 Život na ostrovech přivedl Sylvu k touze po hlubším poznání okultních věd, studiu náboženských a filozofických směrů, stejně tak jako řadě meditačních technik, kterým se nadále věnuje i přes to, že v současné době je její primární aktivitou literární tvorba.

6 Jako zcela neznámá autorka vydala svoji prvotinu Hračka, která, vyvolávajíc řadu rozporuplných emocí, se stala bestsellerem. Označení „novodobá česká ženská sexuální bible“ pasovalo autorku do pozice sexuální šamanky. Jakéhosi Charlese Bukowského v sukních.

7 6 Přestože není a nemůže být typickým mecenášem, tento úspěch, spolu s jejím nadšením pro krásu rozličných druhů umění, jí umožnil ze zisku podpořit jiné, i komerčně neatraktivní projekty. Jedním z nich je nejrozsáhlejší almanach současné české ženské milostné poezie. Dalším takovým počinem byla výstava výtvarných děl mladých umělců Michael 2007.

8 Po úspěšném debutu se Sylva Lauerová rozhodla posunout kontroverznost své tvorby na samu hranici. A to knihou Otrok, sondou do nejintimnějších zákoutí dominantně-submisivního sadomasochistického vztahu. Je to bezpochyby dosud nejtěžší autorská zkouška, co že je veřejnost schopna akceptovat.

9 V současné době přichází s mysteriózním thrillerem Jumaroro, ve kterém úročí své bohaté cestovatelské zkušenosti z neobvyklých míst, jako je Grónsko nebo Amazonie. Tímto románem, který byl nedávno představen čtenářské veřejnosti Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem, otevírá čtenářům nejen své dobrodružné nitro, ale také jim zprostředkovává okultní rituály odehrávající se v samotném srdci Amazonského deštného pralesa.

10 Sylva Lauerová je renesanční žena, úspěšná a silná, zachovává si úroveň a noblesu. Směřuje k tomu, stát se pro své čtenáře kulturní ikonou objevující novodobý archetyp moderní ženy západní společnosti.

11


Stáhnout ppt "Životní příběh Sylvy Lauerové je příběhem prodavačky, která při zaměstnání vystudovala střední školu a následně Právnickou fakultu Masarykovy univerzity,"

Podobné prezentace


Reklamy Google