Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

K LADNO SSPŠ a OA Kladno studentky třídy E2. C O SE NÁM LÍBÍ ? Historické památky Radnice Zámeček Kostely, kaple Kultura Kino Hutník Medvědárium Městské.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "K LADNO SSPŠ a OA Kladno studentky třídy E2. C O SE NÁM LÍBÍ ? Historické památky Radnice Zámeček Kostely, kaple Kultura Kino Hutník Medvědárium Městské."— Transkript prezentace:

1 K LADNO SSPŠ a OA Kladno studentky třídy E2

2 C O SE NÁM LÍBÍ ? Historické památky Radnice Zámeček Kostely, kaple Kultura Kino Hutník Medvědárium Městské divadlo Dům kultury Zrekonstruované panelové domy Možnost sportovního využití Sletiště Aquapark, Bažantnice Hokejový a fotbalový stadion, volejbalové a tenisové kurty In-line dráhy, cyklostezky… Široká možnost vzdělání Doprava po městě Nákupní střediska

3 C O SE NÁM NELÍBÍ ? Místy špatné silnice Stará část nemocnice Zrušení lůžkových oddělení v PP klinice

4 C O BYCHOM RÁDY ZMĚNILY ? Rekonstrukce hokejového a fotbalového stadionu Častější spoje do okolních vesnic Vzhled autobusových zastávek (např. autobusové nádraží, zastávka gymnázium) Jiné umístění budoucího nákupního centra Central Kladno (např. na okraj města) Rekonstrukce zbylých panelových domů Prodloužení in-line dráhy ve směru Sletiště- La park (možnost „objíždění dokola“, aby se nemuselo vracet po stejné cestě zpět)

5 P OROVNÁNÍ Zastávka Kladno, Teplárna Zastávka Kladno, Energie


Stáhnout ppt "K LADNO SSPŠ a OA Kladno studentky třídy E2. C O SE NÁM LÍBÍ ? Historické památky Radnice Zámeček Kostely, kaple Kultura Kino Hutník Medvědárium Městské."

Podobné prezentace


Reklamy Google