Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kde je ta knížka? Kde jsou ty boty? Kde je ta mapa? Kde jsou moje rukavice? Kde je ten slovník? Kde jsou moje brýle? Kde je moje taška? Kde jsou moje klíče?

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kde je ta knížka? Kde jsou ty boty? Kde je ta mapa? Kde jsou moje rukavice? Kde je ten slovník? Kde jsou moje brýle? Kde je moje taška? Kde jsou moje klíče?"— Transkript prezentace:

1 Kde je ta knížka? Kde jsou ty boty? Kde je ta mapa? Kde jsou moje rukavice? Kde je ten slovník? Kde jsou moje brýle? Kde je moje taška? Kde jsou moje klíče? Kde je moje kolo? Kde jsou ti studenti? Where is the book? Where are my shoes? Where is the map? Where are my gloves? Where is the dictionary? Where are my glasses? Where is my bag? Where are my keys? Where is my bike? Where are the students?

2 Kde můžeme koupit knížky? Kde můžeme koupit hračky? Kde můžeme koupit boty? Kde můžeme koupit časopisy? Kde můžeme koupit ovoce? Kde můžeme koupit květiny? Kde můžeme koupit lyže? Kde můžeme koupit chleba? Kde můžeme koupit zmrzlinu? Kde můžeme koupit dom. mazlíčky? Where can we buy books? Where can we buy toys? Where can we buy shoes? Where can we buy magazines? Where can we buy fruit? Where can we buy flowers? Where can we buy skis? Where can we buy bread? Where can we buy ice-cream? Where can we buy pets?

3 Kde to mohu koupit? Kde to mohu sehnat (dostat)? Kde to mohu vidět? Kde to mohu poslechnout? Kde to mohu vyměnit? Kde můžeme lyžovat? Kde můžeme plavat? Kde můžeme hrát fotbal? Kde můžeme hrát tenis? Kde můžeme hrát basketbal? Where can I buy it? Where can I get it? Where can I see it? Where can I listen to it? Where can I change it? Where can we ski? Where can we swim? Where can we play football? Where can we play tennis? Where can we play basketball?

4 Kde je pošta? Kde je banka? Kde je záchod? Kde je internet.kavárna? Kde je nádraží? Kde je autobus.zastávka? Kde je hotel? Kde je nemocnice? Kde je nákupní středisko? Kde je parkoviště? Where is the post office? Where is the bank? Where is the toilet? Where is the Internet café? Where is the railway station? Where is the bus stop? Where is the hotel? Where is the hospital? Where is the shopping centre? Where is the car park?


Stáhnout ppt "Kde je ta knížka? Kde jsou ty boty? Kde je ta mapa? Kde jsou moje rukavice? Kde je ten slovník? Kde jsou moje brýle? Kde je moje taška? Kde jsou moje klíče?"

Podobné prezentace


Reklamy Google