Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak tunel Blanka promění okolí Pražského hradu Výstavba tunelu Blanka z Tróje přes Letnou a Hradčanskou do Střešovic je v plném proudu. Podívejte se,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak tunel Blanka promění okolí Pražského hradu Výstavba tunelu Blanka z Tróje přes Letnou a Hradčanskou do Střešovic je v plném proudu. Podívejte se,"— Transkript prezentace:

1

2 Jak tunel Blanka promění okolí Pražského hradu Výstavba tunelu Blanka z Tróje přes Letnou a Hradčanskou do Střešovic je v plném proudu. Podívejte se, jak bude Letná a okolí Hradčanské vypadat po dokončení stavby na konci roku 2011. Posun ruční

3 Ulice Milady Horákové u zastávky metra Hradčanská. Nové jsou zastávky jak pro tramvajovou, tak i autobusovou dopravu.

4 Okraj Letenské pláně u stadionu Sparty. V pozadí budovy ministerstva vnitra. Červený pruh vedle chodníku je nová cyklostezka.

5 Rekonstruovaná křižovatka na Hládkově s vyhrazenými pruhy pro cyklisty. Na území Prahy 6 a 7 vznikne celkem 5- 6 km nových cyklotras a cyklostezek.

6 Mezi stanicí Hradčanská a prostorem Nádraží Dejvice budou nově postaveny podchody s nákupními galeriemi. Bude zřízen nový park s fontánou a relaxačními místy.

7 Nově vzniknou parkové plochy především v okolí Myslbekovy ulice a Prašného mostu. Namísto doposud nevzhledné zahrádkářské osady bude zcela nový park s mnoha odpočinkovými místy a vyhlídkou.

8 Součástí parku u Prašného mostu bude i kompletní obnova potoka Brusnice s nově zbudovaným jezírkem.

9 Moderní tramvajové zastávky na Hradčanské.

10 Tunel Blanka bude navazovat na již současně zprovozněný tunelový komplex Strahovského tunelu a Mrázovky. To výrazně zkrátí jízdní doby průjezdu Prahou.

11 Promění se i křižovatka Malovanka. Vpravo vjezd do Strahovského tunelu

12 Přibude nový Trojský most přes Vltavu.

13 Takto propojí tunel Blanka i nový most přes Vltavu Tróju s okolní Prahou.

14 Auta právě podjela tunelem Blanka pod Stromovkou a míří do severní části Prahy

15 Proměnou by měla projít i Hradčanská, kde je stanice tramvají i metra

16 A Letná s vjezdy do tunelu Blanka ještě z jednoho pohledu.

17 Idyla na Letné. Takto to bude vypadat na Letenské pláni po dokončení tunelu Blanka.

18 Takové jsou plány nové Letné - s novou silnicí a vjezdy do tunelu Blanka. Kaplického "chobotnice" tam měla být taky, ale nebude.

19 konec


Stáhnout ppt "Jak tunel Blanka promění okolí Pražského hradu Výstavba tunelu Blanka z Tróje přes Letnou a Hradčanskou do Střešovic je v plném proudu. Podívejte se,"

Podobné prezentace


Reklamy Google