Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Řízení průmyslového podniku po odeznění recese ing. Lumír Al-Dabagh SIS Brno 2010 BENEŠ a LÁT a.s.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Řízení průmyslového podniku po odeznění recese ing. Lumír Al-Dabagh SIS Brno 2010 BENEŠ a LÁT a.s."— Transkript prezentace:

1 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Řízení průmyslového podniku po odeznění recese ing. Lumír Al-Dabagh SIS Brno 2010 BENEŠ a LÁT a.s.

2 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Jsme strojírenský podnik Vyrábíme odlitky ze slitin hliníku a zinku Vyrábíme plastové výlisky Používáme IS KARAT Místo kde sny dostávají tvar

3 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Odlitek je nedílnou součástí života odlitek je klika u dveří odlitek je vodovodní baterie odlitek je pant ve sprchovém koutě odlitek je zámek u auta odlitek je klimatizační jednotka odlitek je blok motoru Odlitek je zpravidla na začátku řetězce

4 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. 15/4/08

5 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. 15/4/08

6 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. 15/4/08

7 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. 15/4/08 BENEŠ a LÁT, slévárna a strojírna a.s. Lumír Al-Dabagh

8 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. 15/4/08 BENEŠ a LÁT, slévárna a strojírna a.s. Lumír Al-Dabagh

9 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. 15/4/08 BENEŠ a LÁT, slévárna a strojírna a.s. Lumír Al-Dabagh Přechod rozhodování do frontové linie Podniky 20. století = rozhodování kdesi v týlu Současnost = rozhodování přímo na bitevním poli.

10 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. 15/4/08 Změna stylu řízení a podpora IT Řízení v podobě pevných struktur. Řízení pomocí dočasných struktur

11 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Jaký ERP nám pomůže nejvíc? Čemu vlastně čelíme Překotně měnící se podmínky za vysoké míry nejistoty Klíčové prvky systému jsou určeny dočasnými vztahy Rozhodující je rychlá odezva organismu na vnější prostředí

12 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. sledování procesů a jejich monitorování

13 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Jak tedy může IT pomoci podnikům po krizi ? Je pravděpodobné, že Ti co přežijí budou mít hodně práce. Je pravděpodobné, že Ti co přežijí vstoupí do technologií které dosud nedělali Nároky na ERP, které z toho vyplývají jsou: Mít možnost měnit si funkčnost pomocí definice vztahů a monitorovat je. A to pokud možno amatérským uživatelem.

14 Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Věříme že z krize vyjdeme silnější Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "Lumír Al-Dabagh BENEŠ a LÁT a.s. Řízení průmyslového podniku po odeznění recese ing. Lumír Al-Dabagh SIS Brno 2010 BENEŠ a LÁT a.s."

Podobné prezentace


Reklamy Google