Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

AJ, DNES V BETLÉMĚ, AJ, DNES V BETLÉMĚ VESELÁ NOVINA, ŽE PANNA ČISTÁ, ŽE PANNA ČISTÁ PORODILA SYNA. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "AJ, DNES V BETLÉMĚ, AJ, DNES V BETLÉMĚ VESELÁ NOVINA, ŽE PANNA ČISTÁ, ŽE PANNA ČISTÁ PORODILA SYNA. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE."— Transkript prezentace:

1 AJ, DNES V BETLÉMĚ, AJ, DNES V BETLÉMĚ VESELÁ NOVINA, ŽE PANNA ČISTÁ, ŽE PANNA ČISTÁ PORODILA SYNA. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE VÍTAJÍ, PASTÝŘI ZPÍVAJÍ, U JESLÍ KLEKAJÍ, DIVY, DIVY OHLAŠUJÍ.

2 MARIA PANNA, MARIA PANNA DÍTĚ OVINUJE A JOSEF VĚRNÝ A JOSEF VĚRNÝ, ON JE OPATRUJE. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE VÍTAJÍ, PASTÝŘI ZPÍVAJÍ, U JESLÍ KLEKAJÍ, DIVY, DIVY OHLAŠUJÍ.

3 A TŘI KRÁLOVÉ Z VÝCHODU PŘIBYLI, DARY PŘEVZÁCNÉ, DARY PŘEVZÁCNÉ DÍTĚTI SLOŽILI. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE VÍTAJÍ, PASTÝŘI ZPÍVAJÍ, U JESLÍ KLEKAJÍ, DIVY, DIVY OHLAŠUJÍ.

4 POJĎME HO S NIMI, POJĎME HO S NIMI PŘIVÍTAT SPOLEČNĚ, KRÁLE NAD KRÁLI, VELEBIT JEŽÍŠE. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE VÍTAJÍ, PASTÝŘI ZPÍVAJÍ, U JESLÍ KLEKAJÍ, DIVY, DIVY OHLAŠUJÍ.

5 BUDIŽ POCHVÁLEN, BUDIŽ POCHVÁLEN JEŽÍŠI, NÁŠ PANE, KTERÝŽ TU LEŽÍŠ, KTERÝŽ TU LEŽÍŠ NA ZELENÉM SENĚ. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE VÍTAJÍ, PASTÝŘI ZPÍVAJÍ, U JESLÍ KLEKAJÍ, DIVY, DIVY OHLAŠUJÍ.

6 BUDIŽ POZDRAVEN, BUDIŽ POZDRAVEN JEŽÍŠI NÁŠ VĚČNÝ, SLAVÍME TEBE, BOŽE NEKONEČNÝ. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE VÍTAJÍ, PASTÝŘI ZPÍVAJÍ, U JESLÍ KLEKAJÍ, DIVY, DIVY OHLAŠUJÍ.


Stáhnout ppt "AJ, DNES V BETLÉMĚ, AJ, DNES V BETLÉMĚ VESELÁ NOVINA, ŽE PANNA ČISTÁ, ŽE PANNA ČISTÁ PORODILA SYNA. KRISTUS SE ZRODIL, NÁS OSVOBODIL, ANDĚLÉ HRAJÍ, KRÁLE."

Podobné prezentace


Reklamy Google