Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

JEDI KNIGHT ™ JEDI ACADEMY ™ FAST & EASY ™ Licencováno na LucasArts 2003.FAST & EASY je obchodní známka uživatele Rodian.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "JEDI KNIGHT ™ JEDI ACADEMY ™ FAST & EASY ™ Licencováno na LucasArts 2003.FAST & EASY je obchodní známka uživatele Rodian."— Transkript prezentace:

1

2 JEDI KNIGHT ™ JEDI ACADEMY ™ FAST & EASY ™ Licencováno na LucasArts 2003.FAST & EASY je obchodní známka uživatele Rodian

3 --- A o co vlastně jde ? Jedná se o jedinečný projekt, který byl založen 22/10/2003 na počest PC hry Star Wars : Jedi Knight : Jedi Academy. Web stránky jsou pravidelně aktualizovány webmasteremem a grafikem Rodianem. Hlavní znaky jsou povedený design a skvěle propracovaná obsahová stránka webu. Žádné protivné reklamy, bannery ani samospouštěcí odkazy či dokonce viry Vás tady nepotkají. Jen spousty zábavy, užitečných rad a tipů, návodů, downloadů a odkazů. V průběhu vývoje bude přidán chat, aby si návštěvníci a všichni fandové Star Wars mohli sdělit své názory. Své názory můžete produkovat skrze anketu, která se mění vždy po 100 hlasech a vyhodnocení je též na webu. Plně kdyspozici jsem na u či pro uživatele MSN Messenger je můj účet Na něm též přijímám normální y. Tak jestli chcete FAST & EASY je obchodní známka uživatele RodianLicencováno na LucasArts 2003.

4 --- Info o hře Hra Star Wars : Jedi Knight : Jedi Academy byla dokončena na sklonku roku 2003 a Jedná se o volné pokračování předchozího dílu, který nesl název Star Wars : Jedi Knight II : Jedi Outcast a byl neméně zábavný a kvalitní. V pořadí je JA již čtvrtým dílem série (Dark Forces, Dark Forces II: Jedi Knight, Jedi Knight II: Jedi Outcast a nyní již zmiňovaná Jedi Knight: Jedi Academy). Normálnímu člověku sice hra nic nedá a ani ho možná nebude bavit, ale skalního fanouška Hvězdných Válek od této hry neodtrhnete. Jedná se o jakýsi mix FPS a TPS střílečky s drobnými RPG prvky Tato kombinace je extrémně zábavná a náviková (hlavně multiplayer). Kdo jednou zkusí už nepřestane. A pro takovéhle lidi je tu právě nejrozsáhlejší česká fanstránka Jedi Academy FAST & EASY (zkráceně „FANDE“ = Fast AND Easy). Hru můžu doporučit téměř komukoliv. Každý nechť si jí zkusí a uvidí. FAST & EASY je obchodní známka uživatele RodianLicencováno na LucasArts 2003.

5 --- Závěr prezentace Tak doufám, že jste si z této prezentace něco vzali a co nejdříve si zahrajete hru Star Wars : Jedi Knight : Jedi Academy a ihned poté navštívíte tento web. Závěrem bych chtěl také nabídnout spolupráci. Kdo by se chtěl podílet na fanstránce ať mi napíše . Určitě odepíšu. Případně ať mi pošle na jeho účet v MSN Messengeru (můj je a domluvíme se skrze messengera. Kdo by potřeboval poradit může také napsat na výše zmiňovanou adresu či na Děkuji za Vaši pozornost a těším se na Vás na mém webu JEDI ACADEMY FAST & FAST & EASY je obchodní známka uživatele RodianLicencováno na LucasArts 2003.

6 --- FAST & EASY je obchodní známka uživatele RodianLicencováno na LucasArts 2003.


Stáhnout ppt "JEDI KNIGHT ™ JEDI ACADEMY ™ FAST & EASY ™ Licencováno na LucasArts 2003.FAST & EASY je obchodní známka uživatele Rodian."

Podobné prezentace


Reklamy Google