Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_22_INOVACE_J-A-24 Aj- pro 4.-5.-r. PETS- domácí mazlíčci Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace Autorka:Mgr.Daniela Ondrisová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_22_INOVACE_J-A-24 Aj- pro 4.-5.-r. PETS- domácí mazlíčci Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace Autorka:Mgr.Daniela Ondrisová."— Transkript prezentace:

1 VY_22_INOVACE_J-A-24 Aj- pro 4.-5.-r. PETS- domácí mazlíčci Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace Autorka:Mgr.Daniela Ondrisová není-li uvedeno jinak Všechny obrázky:klipart Pro animaci a změnu snímku klikej!

2 Do you like animals? Máš rád zvířata? Have you got a pet? Máš mazlíčka? křídla-wings ocas-tail hlava-head tělo-body peří-feathers zobák- bill oči-eyes nos-nose uši-ears srst-hair a parrot a dog

3 a cat, cats a parrot, parrots a hamster, hamsters a snake, snakes a budgie, budgies a monkey, monkeys a dog, dogs a spider, spiders a rabbit, rabbits, bunny

4 a cat, cats a parrot, parrots a hamster, hamsters a snake, snakes a budgie, budgies a monkey, monkeys a dog, dogs a spider, spiders a rabbit, rabbits bunny králík,králíci,králíček kočka,kočkyandulka,andulky opice křeček,křečci had,hadi pavouk,pavouci papoušek, papoušci pes,psi

5 Úkol: PETS 1.Napiš anglicky názvy zvířátek do sešitu. 2.Přelož názvy do češtiny. 3.Namaluj některá zvířátka. 4.Nakresli psa a popiš anglicky části těla. Poz.:Žák používá k práci jako předlohu snímky 4 a 2.


Stáhnout ppt "VY_22_INOVACE_J-A-24 Aj- pro 4.-5.-r. PETS- domácí mazlíčci Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace Autorka:Mgr.Daniela Ondrisová."

Podobné prezentace


Reklamy Google