Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt MŠMT ČREU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/ Název projektu školyInovace ve vzdělávání na naší škole ZŠ Studánka Šablona III/2Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT SADA č. X Identifikátor: VY_32_INOVACE_SADA X_ČJS, DUM 11 Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Vzdělávací obor: Člověk a jeho svět Název: Domácí mazlíčci Autor: Mgr. Jaroslava Oplatková Stručná anotace: Prezentace určená k rozhovoru o tématu. Lze ji použít také ve fázi opakování učiva. Metodické zhodnocení: Pilotováno , 1.A, Jaroslava Oplatková. Děti měly k dispozici také živé domácí mazlíčky. Porovnávaly, seskupovaly do skupin, hovořily o péči o konkrétním zvířátku. Jaroslava Oplatková.

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je DOMÁCÍ MAZLÍČCI Jaroslava Oplatková.

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Která zvířátka můžeme chovat v bytě? Jaroslava Oplatková.

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Jaroslava Oplatková. ŘEŠENÍ

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Poznáš je? Jaroslava Oplatková.

6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Co potřebuješ, abys mohl chovat své zvířátko? Jaroslava Oplatková.

7 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Které zvířátko tu bydlí? Jaroslava Oplatková.

8 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je ŘEŠENÍ Jaroslava Oplatková.

9 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Zvířátko onemocnělo Jaroslava Oplatková.

10 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Poznáš, jakou mají náladu? Jaroslava Oplatková.

11 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je ŘEŠENÍ Jaroslava Oplatková. BOJÍ SE ROZZUŘENÍSPOKOJENÍ

12 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Použitý obrazový materiál Kniha [ cit ] Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: Miska [ cit ] Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: Vodítko [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Obojek [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Přepravní box [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Krmivo [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Kolotoč [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Síťka [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Klec 01 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Klec 02 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Psí bouda [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Akvárium [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Jaroslava Oplatková.

13 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Klec 03 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Pelíšek [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Kočka 01 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Křeček [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Morče [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Rybičky [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Pes 01 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Želva [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Krtek [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Laboratorní myš [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Králík 01 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Králík 02 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Jaroslava Oplatková.

14 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Slon [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Kůň [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Delfín [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Chameleon [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Užovka červená [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Ovce [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Strašilka [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Pes [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Papoušek 01 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Papoušek 02 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Kočka 02 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Křeček 02 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Jaroslava Oplatková.

15 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Veterinář 01 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Veterinář 02 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Veterinář 03 [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Veterinářka [ cit ] Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Pes rozzlobený [ cit ] Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: Pes spokojený [ cit ] Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: Kočka spokojená [ cit ] Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: Kočka vystrašená [ cit ] Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: Kočka útočící [ cit ] Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: Jaroslava Oplatková.


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost."

Podobné prezentace


Reklamy Google