Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Lenka Ryšánková Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na www.7zskolin.czwww.7zskolin.cz.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Lenka Ryšánková Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na www.7zskolin.czwww.7zskolin.cz."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Lenka Ryšánková Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na Spolufinancované z ESF, akce EU peníze školám 1.4 Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

2 a dog a cat a guinea pig a puppy a kitten a hamster

3 a canary a mouse a parrot a budgie a snake a turtle

4 a fish a rabbit a spider a frog

5 Hello! I am David. I have got a dog. It is Alan. It is white. My dog is small. It likes ham. It can run.

6 Hello! I am Peggy. I have got a cat. Its name is Mici. It is black and white. My cat is big. It likes milk. It can jump.

7 Zdroje obrázků: kanár foto - pavouk - žába prazdninach – kluk s pejskem foto - děvče s kočkou foto kanár foto - myš foto andulka foto želva foto rybka foto - králík foto - morče foto - kočka foto - křeček foto - kotě foto - pes foto - štěně foto papoušek foto - had foto


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Lenka Ryšánková Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na www.7zskolin.czwww.7zskolin.cz."

Podobné prezentace


Reklamy Google