Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Příkaz k úhradě "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jitka Vaňková, Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Příkaz k úhradě "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jitka Vaňková, Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné."— Transkript prezentace:

1 Příkaz k úhradě "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jitka Vaňková, Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné na www.7zskolin.czwww.7zskolin.cz Spolufinancované z ESF, akce EU peníze školám 1.4 Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost"

2 Příkaz k úhradě - vzor

3 Hromadný příkaz k úhradě - vzor

4 Jak na to ?  1. Na dokladu označte datum splatnosti příkazu  2. Uveďte předčíslí /pokud je uvedeno/,číslo účtu plátce a kód banky KDO Čísla se vyplňují odzadu, nuly se nemusí dopředu dopisovat  KÓD BANKY : každá banka má přidělený číselný kód 0100 Komerční banka 0800 Česká spořitelna 5500 Raiffeisen BANK

5  3. Vyplňte číslo účtu příjemce a kód banky KOMU  4. Pokud platíte v korunách, vyplňte měnu CZK  5. Napište částku /od deset. čárky/ KOLIK  6. Variabilní symbol je uvedeno na faktuře /většinou je to ČÍSLO FAKTURY NEBO RODNÉ ČÍSLO  7. Specifický a konstantní symbol není povinný údaj  8. Datum vystavení a podpis podle podpisového vzoru

6 Shrnutí : :  1. KDY  2. KDO  3. KOMU  4. CZK, KOLIK  5. ČÍSLO FAKTURY NEBO RODNÉ ČÍSLO  6. DATUM A PODPIS

7 PŘÍKLAD

8


Stáhnout ppt "Příkaz k úhradě "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jitka Vaňková, Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Dostupné."

Podobné prezentace


Reklamy Google