Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hřích působí destrukci, otroctví, smrt, ale….. Co je hřích a co působí? Hřích je o sejití z cesty, minutí se cíle, odpadnutí, odmítnutí Důsledky hříchu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hřích působí destrukci, otroctví, smrt, ale….. Co je hřích a co působí? Hřích je o sejití z cesty, minutí se cíle, odpadnutí, odmítnutí Důsledky hříchu."— Transkript prezentace:

1 Hřích působí destrukci, otroctví, smrt, ale….

2 Co je hřích a co působí? Hřích je o sejití z cesty, minutí se cíle, odpadnutí, odmítnutí Důsledky hříchu o Verš 16 - otročíte hříchu, a to vede k smrti o Základním problém - odděluje od Boha Působí otroctví Působí destrukci Působí smrt

3 Důsledky hříchu otroctví o Galatským 4:3 Když jsme byli nedospělí, byli jsme i my takto zotročeni principy tohoto světa (byli jsme otroky vesmírných mocí, duchů… o ďábel používá hřích, aby nás zotročil a nakonec okradl a zabil destrukce o Přísloví 24:30 Šel jsem kolem pole muže lenivého, kolem vinice člověka bez rozumu,31 a hle, byla celá zarostlá plevelem, celý její povrch pokrývaly kopřivy a její kamenná zeď byla pobořena. o Plevel zahradu zcela zničí – stejně i hřích náš život o Boží záměr je, aby v našem životě vyrostli dobré věci a ne hřích smrt o Římanům 6:23 Mzdou hříchu je smrt o To je cíl satana

4 Ježíš je východisko o Ježíš porazil hřích, a smrt Jan 10:11 Já jsem dobrý pastýř. Dobrý pastýř položí svůj život za ovce. o Vzal náš dlužní úpis, vymazat ho a přibýt na kříž Koloským 2:14 Vymazal dlužní úpis, jehož ustanovení svědčila proti nám, a zcela jej zrušil tím, že jej přibil na kříž. o Dej svůj život k dispozici Bohu Koloským 3:8 Ale nyní odhoďte to všecko: zlobu, hněv, špatnost, rouhání, pomluvy z vašich úst.9 Neobelhávejte jeden druhého, svlečte se sebe starého člověka i s jeho skutky 10 a oblečte nového, který dochází pravého poznání, když se obnovuje podle obrazu svého Stvořitele.


Stáhnout ppt "Hřích působí destrukci, otroctví, smrt, ale….. Co je hřích a co působí? Hřích je o sejití z cesty, minutí se cíle, odpadnutí, odmítnutí Důsledky hříchu."

Podobné prezentace


Reklamy Google