Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Ten je… Když jsme včera večer s přítelkyní zašli do baru, pokřikovali na mě místní "pedofile" a podobně. A to jen proto, že jí je 21 a mně 50. Úplně.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Ten je… Když jsme včera večer s přítelkyní zašli do baru, pokřikovali na mě místní "pedofile" a podobně. A to jen proto, že jí je 21 a mně 50. Úplně."— Transkript prezentace:

1

2 Ten je…

3 Když jsme včera večer s přítelkyní zašli do baru, pokřikovali na mě místní "pedofile" a podobně. A to jen proto, že jí je 21 a mně 50. Úplně nám zkazili desáté výročí..

4 Když jsem zjistil nevěru manželky, byl jsem zdrcený, ale obrátil jsem se k víře a to mi pomohlo. Konvertoval jsem k islámu a ráno jsme ji ukamenovali.

5 Angela

6 ,, Haló. To je vodárna?",,Ano, co si přejete?,,Z mého vodovodu teče voda!!!",,A co byste očekával?",,tož ku…,,,podle účtu... aspoň Pilsner Urquell !!“

7 Podle nařízení Evropské Unie se s účinností od 01.01.2013 se musí používat pouze třívrstvý toaletní papír. Evropská Unie totiž chce na každé h…. dvě kopie.

8 Dva chlapi se baví o tom, co dostali k Vánocům. "Pojď k oknu... vidíš to krásný, modrý BMW?" "No, tak to je opravdu moc pěkný." "Tak v takový barvě jsem dostal tepláky !!! "

9 Vietnamská předpověď počasí

10 Upozorňuji všechny, že na knižních pultech se objevil 1.díl publikace Jak lépe pochopit manželku

11 Nové souhvězdí

12 Vidíš bábo, stačí chtít a jsi přitažlivá i po dvaceti letech manželství

13 Vytesat do kamene Po zralé úvaze jsem pochopil, že největší blbec v této zemi je zaměstnanec, který si vybírá dovolenou, když ho nedej bože schvátí nemoc, který si nechá líbit, že po odpracovaných 35. letech nedostane první tři dny nemoci ani korunu a když dostane v 56 letech padáka, tak po dvou měsících na ÚP vyfasuje oranžovou vestu a jde sbírat psí exkrementy, aby se mu ti, co jsou celý život na sociálních dávkách mohli z oken heren smát. Takhle nějak vypadá vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Pavel Schneider, Sokolov

14 Na moje dveře zaklepal Červený kříž a chtěli, abych přispěl na povodeň v Pakistánu. Řekl jsem, že bych rád, ale moje zahradní hadice dosáhne jen k plotu souseda.

15 Zázrak plastické chirurgie: prdel na zádech

16 Jednou se mě zeptáš, co mám radši: "Jestli Tebe nebo pivo". Já odpovím: "Pivo", a Ty odejdeš, aniž bys věděla jaké. Zajímáš se jenom o sebe......“

17 Kalouskův návrh dovolené pro střední a nižší vrstvu

18 Čeština je stejně krásná : Jak se rodí dítě ? – rozením Jak se rodí kotě ? - kocením Jak se rodí tele ? - telením Jak se rodí vůl ? - ………

19 Víte jaký je rozdíl před rokem 1989 a po roce 1989 ? Tehdy to brali politici vážně a lidi si z nich dělali srandu. No a teď to berou lidi vážně a politici si z nich dělají srandu…

20 Tři kategorie mužů svobodný ženatý rozvedený

21 Omluva

22 Včera jsem vysvětloval manželce, že když člověk zemře, dojde k reinkarnaci a on se vrátí na svět jako jiné stvoření... Řekla, že by se chtěla vrátit jako kráva. Řekl jsem jí: "Ty jsi mě zřejmě neposlouchala."

23 „Ty máš nový notebook?“ „A zdarma.“ „Jak to?“ „Byl jsem u kamarádky a ten její notebook nefungoval. Tak jsem se s tím páral asi čtyři hodiny, ale nakonec jsem ho opravil. A ona si sedla na stůl, svlékla si kalhotky a řekla: Za to si můžeš vzít, co chceš. Tak jsem si vzal ten notebook.“ „Dobře jsi udělal. Vždyť v těch kalhotkách bys vypadal jako buzerant.“

24 …a to je konec


Stáhnout ppt "Ten je… Když jsme včera večer s přítelkyní zašli do baru, pokřikovali na mě místní "pedofile" a podobně. A to jen proto, že jí je 21 a mně 50. Úplně."

Podobné prezentace


Reklamy Google