Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PRAVDY O MUŽÍCH Varování pro muže: VSTUP JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PRAVDY O MUŽÍCH Varování pro muže: VSTUP JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"— Transkript prezentace:

1 PRAVDY O MUŽÍCH Varování pro muže: VSTUP JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Co rozumí muž pod pojmem dělat domácí práce? Musí zvednout nohu, aby žena mohla vysávat. Jak trénují muži na pláži? Jakmile uvidí pěknou holku, vždycky zatáhnou břicho. Čím se liší muž a počítač? Počítači stačí všechno říct jen jednou. Kdy myslí muž na večeři při svíčkách? Když vypnou proud. Co mají muži a ženy společného? Nedůvěru k mužům. Všichni muži jsou stejní. Jen mají jiný ksicht, aby je ženy mohly rozlišit.

3 Co mají muži a ženy společného? Nedůvěru k mužům. Ženy sní o světovém míru, čistém životním prostředí a o odstranění hladu. O čem sní muži? Zůstat viset ve výtahu s atraktivními dvojčaty. Co mají společného všichni muži v baru pro osamocené? Jsou ženatí. Jak se pozná, že muž lže? Jeho rty se pohybují. Co řekl Bůh, když stvořil Adama? Umím i lepší věci...

4 Proč nechají muži ležet svoje oblečení na podlaze, když se opilí vrátí domů? Protože v něm ještě jsou. Proč váží vdané ženy víc než ty co žijí samy? - Svobodné ženy přijdou domů, podívají se, co je v lednici a jdou do postele. - Vdané ženy přijdou domů, podívají se, co je v posteli a jdou do lednice. Proč jsou muži důkazem reinkarnace? Člověk se nemůže stát tak hloupým během jednoho života.

5 Jak definují muži vztah "fifty-fifty"? Vy vaříte - my jíme, vy uklízíte - my děláme binec, vy žehlíte - my mačkáme. Není třeba dělat z muže debila. Udělá to sám. Kdy muž otevře ženě dveře od auta? - Když má nové auto. - Když má novou ženu. V životě muže jsou čtyři období: 1. období, kdy věří na Mikuláše 2. období, kdy nevěří na Mikuláše 3. období, kdy dělají Mikuláše 4. období, kdy vypadají jako Mikuláš Co je to? Má to osm rukou a IQ 60? Čtyři muži sledují fotbalový zápas

6 Víte, proč se ženy starají o své oblečení víc než o manžela? Protože bez manžela se mohou ukázat všude. Bez šatů, ne. Ideální manžel: nekouří, nepije, neflirtuje, NEEXISTUJE!!! Proč Bůh stvořil nejprve Adama? Protože vždycky se začíná od nuly. Proč Bůh stvořil ženu? Protože zjistil, že v prvním případě stvořil blbce.

7 Kdysi byla jedna žena, která pochopila muže. Bohužel zemřela smíchy dřív, než to mohla povědět ostatním.


Stáhnout ppt "PRAVDY O MUŽÍCH Varování pro muže: VSTUP JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Podobné prezentace


Reklamy Google