Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

E-twinning Prezentace jednotlivých aktivit-záhad.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "E-twinning Prezentace jednotlivých aktivit-záhad."— Transkript prezentace:

1 E-twinning Prezentace jednotlivých aktivit-záhad

2  Dali jsme Francouzům záhadu o našich smart boardech  Byl to převrácený puzzle  Když naši záhadu uhodli, poslali jsme jim prezentaci o všech našich smart boardech  Tenkrát jsme jich měli 7  Nyní máme v naší škole 10 smart boardů + několik dataprojektorů Záhadná věc v naší škole Smart board

3 Záhadná historická osobnost- Jan Žižka  8.4. jsme se vypravili k Žižkovu dubu  Cíl byl natočit video, změřit výšku a zjistit informace o dubu.  Krátký film následně upravila, sestříhala a dodala hudbu naše jazyková asistentka Shantalle.  http://www.youtube.com/watch?v=H Mfo2cnY3-Y http://www.youtube.com/watch?v=H Mfo2cnY3-Y http://www.youtube.com/watch?v=H Mfo2cnY3-Y

4 Záhada: Praha Historické památky v Praze… Zpracovány o hodinách Vv Poupravené tak, aby byly těžce rozeznatelné!!! Obrázků bylo zpracováno celkem 7, byl na nich např. Karlův most, pražský orloj atd… Ačkoli to bylo velmi obtížné, naši francouzští přátelé ji nakonec přece jen vyřešili. Terka Š. & Lucka J.

5 Záhadná osoba naší školy  Francouzům jsme poslali obrázek, napsali jsme jim, aby podle stop a nápověd uhodli, kdo to je. Oni to uhodli, ale udělali několik chyb v datech. Připravili jsme video přes fotomontáž, jak Masaryk mluví anglicky a vysvětluje, kdo je.

6 Záhadné místo v Mnichovicích Zaslali jsme detail kazatelny. Chvíli jsme čekali, než nám zašlou odpověď. Po několika dnech to uhádli. Mysleli jsme si, že to nebude tak lehké.

7 Jonáš a velryba

8 Záhadné české vánoční tradice Blížily se Vánoce, a tak jsme natočili pár krátkých videí o našich českých zvycích. Jako například : Jako například :  pouštění lodiček  krájení jablka  házení pantoflem Úkolem bylo vyřešit význam této tradice Úkolem bylo vyřešit význam této tradice.

9 Záhada – mnichovický sport  Našli jsme znak mnichovického sportu.  Zabarvili jsme část, aby nebylo hned jasné, o jaký sport se jedná.  Překvapivě to uhodli.

10 Záhada:Český sport Vytvořili jsme webquest o českých sportovcích na zimní olympiádě A WEBQUEST ABOUT THE 2010 WINTER GAMES IN CANADA AND THE CZECH REPUBLIC Visit the official website: http://www.vancouver2010.com/ http://www.vancouver2010.com/ And answer the following questions

11 Na základě tohoto obrázku měli uhodnout typicky český (československý) sport:národní házenou

12 I tento obrázek sloužil k rozluštění hádanky o dalším českém sportu- nohejbalu. I tento obrázek sloužil k rozluštění hádanky o dalším českém sportu- nohejbalu.

13 Celý projekt právě vrcholí zde v Mnichovicích, v Praze a v Poněšicích u Hluboké nad Vltavou.


Stáhnout ppt "E-twinning Prezentace jednotlivých aktivit-záhad."

Podobné prezentace


Reklamy Google