Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VYUŽITÍ ZIMNÍ ZAHRADY JE CELOROČNÍ, POSLOUŽÍ NEJEN JAKO OÁZA KLIDU A ODPOČINKU, ALE MŮŽE BÝT VYUŽITA JAKO REPREZENTATIVNÍ MÍSTNOST PRO SETKÁNÍ S PŘÁTELI,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VYUŽITÍ ZIMNÍ ZAHRADY JE CELOROČNÍ, POSLOUŽÍ NEJEN JAKO OÁZA KLIDU A ODPOČINKU, ALE MŮŽE BÝT VYUŽITA JAKO REPREZENTATIVNÍ MÍSTNOST PRO SETKÁNÍ S PŘÁTELI,"— Transkript prezentace:

1

2

3 VYUŽITÍ ZIMNÍ ZAHRADY JE CELOROČNÍ, POSLOUŽÍ NEJEN JAKO OÁZA KLIDU A ODPOČINKU, ALE MŮŽE BÝT VYUŽITA JAKO REPREZENTATIVNÍ MÍSTNOST PRO SETKÁNÍ S PŘÁTELI, MŮŽE BÝT VYUŽITA K CELOROČNÍMU PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN, KTERÉ DÁVAJÍ ZIMNÍ ZAHRADĚ PŘI ODPOČINKU SVÉ KOUZLO. VE VELKÉ ZIMNÍ ZAHRADĚ LZE VYBUDOVAT BAZÉN NEBO ZŘÍDIT SPORTOVNÍ KOUTEK, VYUŽÍT ZIMNÍ ZAHRADU JE MOŽNÉ I KE KOMERČNÍM ÚČELŮM, ZEJMÉNA JAKO KAVÁRNU, BISTRO NEBO RESTAURACI.

4 VOLBA TVARU ZIMNÍ ZAHRADY A POUŽITÉHO MATERIÁLU OVLIVŇUJE NEJEN VZHLED, ALE HLAVNĚ FUNKČNOSTI ZIMNÍ ZAHRADY. KAŽDÁ ZIMNÍ ZAHRADA JE NAVRHOVÁNA DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, TECHNICKÝCH MOŽNOSTÍ POUŽITÝCH PRVKŮ SPOLEČNĚ S PROSTOROVOU A STAVEBNÍ MOŽNOSTÍ ZÁVISEJÍCÍ NA OKOLNÍCH PRVCÍCH ZIMNÍ ZAHRADY.

5 NÁKLADY NA VYTÁPĚNÍ ZIMNÍ ZAHRADY V ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH NEMUSÍ BÝT NIJAK VYSOKÉ ZA PODMÍNKY, ŽE ZDE ZAJISTÍME DOSTATEČNOU IZOLACI. PRO ZIMNÍ ZAHRADY JE MOŽNO POUŽÍT MNOHO RŮZNÝCH SKEL LIŠÍCÍCH SE SVÝMI VLASTNOSTMI. NEJPOUŽÍVANĚJŠÍM SKLEM JE IZOLAČNÍ DVOJSKLO

6 PRO VÝROBU ZIMNÍ ZAHRADY JSOU VHODNÝMI MATERIÁLY PLAST, DŘEVO NEBO HLINÍK. PŘI VÝBĚRU MATERIÁLU NA ZIMNÍ ZAHRADU JE TŘEBA BRÁT ZŘETEL NA VELIKOST STAVBY, STUPEŇ ZATÍŽENÍ APOD.

7 V DŮSLEDKU DOPADU HŘEJIVÉHO LETNÍHO SLUNCE NA STŘECHU ZIMNÍ ZAHRADY JE NUTNÉ POUŽÍT MATERIÁL, KTERÝ ZASTÍNÍ A BUDE TEPELNĚ IZOLOVAT. K TOMUTO ÚČELU LZE POUŽÍT POLYKARBONÁT V ČIRÉM, MLÉČNÉM A NEPRŮSVITNÉM PROVEDENÍ

8 VĚTRATELNOST ZIMNÍ ZAHRADY HRAJE DŮLEŽITOU ROLI HLAVNĚ V LETNÍCH MĚSÍCÍCH. PRO PŘIROZENÉ VĚTRÁNÍ SE NABÍZÍ NĚKOLIK ZPŮSOBŮ ŘEŠENÍ OTEVÍRÁNÍ OBVODOVÝCH PRVKŮ. NEJBĚŽNĚJI SE POUŽÍVAJÍ OTEVÍRAVÁ A SKLOPNÁ KŘÍDLA, LZE POUŽÍT I POSUVNÉ NEBO SKLÁDACÍ DVEŘE.


Stáhnout ppt "VYUŽITÍ ZIMNÍ ZAHRADY JE CELOROČNÍ, POSLOUŽÍ NEJEN JAKO OÁZA KLIDU A ODPOČINKU, ALE MŮŽE BÝT VYUŽITA JAKO REPREZENTATIVNÍ MÍSTNOST PRO SETKÁNÍ S PŘÁTELI,"

Podobné prezentace


Reklamy Google