Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Andrea Škodová a Jitka Beková. o V této skupině se žáci pokouší hrát rytmické melodie na láhve o Cílem projektu je stvořit zajímavou hudební melodii o.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Andrea Škodová a Jitka Beková. o V této skupině se žáci pokouší hrát rytmické melodie na láhve o Cílem projektu je stvořit zajímavou hudební melodii o."— Transkript prezentace:

1 Andrea Škodová a Jitka Beková

2 o V této skupině se žáci pokouší hrát rytmické melodie na láhve o Cílem projektu je stvořit zajímavou hudební melodii o Skupina dokazuje že na lahve se dají zahrát i velmi známé melodie např.: Happy birthday, in the jungle a mnoho dalších o Melodie a písně se budou prezentovat na školní akademii (9.5.2011)

3 • Otázka položena Filipovi Bartošovi: Jaká je ve Vaší skupině spolupráce?  „ Je tu výborná spolupráce! Je to chlouba naší skupiny“ (smích) • Další otázka pro Zbyňka Plocara: Kolik se už zde rozbilo lahví  ?  „Zatím se nám nerozbila ani jedna flaška, slušný ne?“ (smích) • A společná otázka: Jaké je Vaše motto?  „Když nefoukáš tak brzy dofoukáš“ (sborově) (smích)

4 • Jak jste spokojená se žáky?  „ No, moc ne (smích) jsou hluční a neposlouchají“ • Kolik je zde přibližně lahví na které hrajete?  „Je to nevím… (přemíšlí) asi více než 100 lahví“ • Co budete s lahvema dělat až skončí školní akademie?  „Budou se reciklovat“

5 Do dna! Paní učitelka sama! Opička se dostavila! Dopít a zahrát!


Stáhnout ppt "Andrea Škodová a Jitka Beková. o V této skupině se žáci pokouší hrát rytmické melodie na láhve o Cílem projektu je stvořit zajímavou hudební melodii o."

Podobné prezentace


Reklamy Google