Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CJ izolace, s.r.o. Soutěž o odběr zboží zdarma v hodnotě 5.000,- Kč. Zveme vás do soutěže o odběr zboží zdarma v hodnotě 5.000,-Kč bez DPH 19%. wwww wwww.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CJ izolace, s.r.o. Soutěž o odběr zboží zdarma v hodnotě 5.000,- Kč. Zveme vás do soutěže o odběr zboží zdarma v hodnotě 5.000,-Kč bez DPH 19%. wwww wwww."— Transkript prezentace:

1 CJ izolace, s.r.o. Soutěž o odběr zboží zdarma v hodnotě 5.000,- Kč. Zveme vás do soutěže o odběr zboží zdarma v hodnotě 5.000,-Kč bez DPH 19%. wwww wwww wwww.... tttt eeee pppp eeee llll nnnn aaaa ---- iiii zzzz oooo llll aaaa cccc eeee.... cccc zzzz

2 O soutěži - termíny. Soutěž začíná Soutěž končí Slosování soutěžících proběhne Výherce bude oznámen

3 PRAVIDLA SOUTĚŽE Soutěže se zúčastní automaticky každý kdo odebere od naší firmy CJ izolace, s.r.o. zboží v hodnotě minimálně 5.000,-Kč bez DPH 19% v období od do viz další podmínky. Podmínkou je provést závaznou objednávku z našeho formuláře a uvést své jméno a adresu abychom vás mohli kontaktovat. formuláře Slosovány budou pouze závazné objednávky provedené přes náš internetový formulář a zaslané v období od až formulář Každý kdo zašle v uvedeném období závaznou objednávku z našeho formuláře a zboží odebere a zaplatí, bude zařazen do slosování. závaznou objednávku závaznou objednávku O výsledku bude výherce informován em jenž uvedl do formuláře a také bude ještě týž den kdy proběhne slosování zveřejněn kupón i s jeho jménem (pouze jméno a město) u nás na webu. Proto sledujte naše aktuality a své ové schránky zejména dne aktuality

4 Výherní kupón. Slosování proběhne ve hod. v naší prodejně CJ izolace, s.r.o. Ten kdo bude mít zájem se může slosování zúčastnit, slosování bude veřejné. Zejména jsou ke slosování zváni soutěžící, jenž se soutěže zúčastnili a splnili podmínky, pravidla soutěže. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: Tel.:


Stáhnout ppt "CJ izolace, s.r.o. Soutěž o odběr zboží zdarma v hodnotě 5.000,- Kč. Zveme vás do soutěže o odběr zboží zdarma v hodnotě 5.000,-Kč bez DPH 19%. wwww wwww."

Podobné prezentace


Reklamy Google