Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Školení BOZP, PO a řidičů referentů formou e-lerningu pro společnost Hospodářská komora České republiky Za CIVOP s.r.o.: Lukáš Matouš Telefon:222 11 9999.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Školení BOZP, PO a řidičů referentů formou e-lerningu pro společnost Hospodářská komora České republiky Za CIVOP s.r.o.: Lukáš Matouš Telefon:222 11 9999."— Transkript prezentace:

1 Školení BOZP, PO a řidičů referentů formou e-lerningu pro společnost Hospodářská komora České republiky Za CIVOP s.r.o.: Lukáš Matouš Telefon:222 11 9999 E-mail:obchod@civop.cz Datum:18. listopadu 2011

2 Stručné informace o školení formou E-learningu Školení e-learningu probíhá prostřednictvím školicího software po internetu. Každý účastník se po zapsání jména a hesla dostane do systému, v němž musí absolvovat všechny kapitoly, odpovědět správně na kontrolní otázky a nakonec úspěšně absolvovat písemný test. Po složení testu je nutné ještě podepsat prezenční listinu. Hlavní přínosy školení e-learningem: Variabilita - Délka školení je individuální a časově variabilní student může školení kdykoliv přerušit a dokončit jiný den Šetří čas – díky tomuto modernímu pojetí není třeba čekat několik dnů či až měsíců než přijede vhodný lektor, ale každý se vyškolí jednoduše přesně kdy je potřeba Splnění zákonných podmínek – tento systém školení zaručuje pro administrativní společnost komplexní školení a to jak základní tak i opakované výstupem je osvědčení a prezenční listiny Zjednodušení administrativy školení – klient si může zvolit svého administrátora, který má přes klientské rozhraní přehled o všech školených zaměstnancích termínech s možností vytváření přehledů Hlídání termínů – systém sám za Vás hlídá termíny a upozorňuje zaměstnance o nutnosti opakovaném školení Výrazná finanční úspora – tato cesta školení je výrazně cenově výhodnější než klasické školení s lektorem

3 Cenová kalkulace Ceny za školení pro jednotlivé Hospodářské Komory ČR Školení vedoucích zaměstnanců BOZP120,- Kč/osoba Školení vedoucích zaměstnanců PO 120,- Kč/osoba Školení zaměstnanců BOZP 100,- Kč/osoba Školení zaměstnanců PO100,- Kč/osoba Školení řidičů referentů100,- Kč/osoba Poznámka: Školení BOZP a PO se může provádět 1x ročně, zákonné intervaly školení BOZP a PO jsou minimálně 1x 3 roky u vedoucích, 1x 2 roky u zaměstnanců. U školení řidičů je doporučený interval 1x za 1 až 2 roky. Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Školení jsou fakturována vždy začátkem měsíce za měsíc předcházející. V rámci poskytování školení E-learningu připadají v úvahu tři základní kurzy školení, které vyplývají z platných právních předpisů. Jedná se o: Školení vedoucích, nebo zaměstnanců v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) Školení vedoucích, nebo zaměstnanců v oblasti požární ochrany (PO) Školení zaměstnanců, kteří řídí firemní vozidla (školení řidičů referentů)

4 Postup objednávky školení Školení lze objednat vyplněním jednoduché objednávky, která tvoří přílohu k této prezentaci. Tuto objednávku lze zaslat společnosti CIVOP v písemné podobě poštou na adresu společnosti: CIVOP s.r.o Hajní 1367 198 00 Praha 9 Objednávku je možno rovněž zaslat v elektronické podobě vyplněnou (či naskenovanou) na e-mail: obchod@civop.cz Po přijetí objednávky jsou v nejkratším možném termínu zaslány klientovi přístupové údaje ke školení a ihned je možno zahájit samotné školení.


Stáhnout ppt "Školení BOZP, PO a řidičů referentů formou e-lerningu pro společnost Hospodářská komora České republiky Za CIVOP s.r.o.: Lukáš Matouš Telefon:222 11 9999."

Podobné prezentace


Reklamy Google