Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Modrá velryba – poslech, práce s textem. Anotace: Žáci si v prezentaci procvičí poslech a čtení, což je podpořeno vizuálně a sluchově. Žáci také pracují.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Modrá velryba – poslech, práce s textem. Anotace: Žáci si v prezentaci procvičí poslech a čtení, což je podpořeno vizuálně a sluchově. Žáci také pracují."— Transkript prezentace:

1

2 Modrá velryba – poslech, práce s textem. Anotace: Žáci si v prezentaci procvičí poslech a čtení, což je podpořeno vizuálně a sluchově. Žáci také pracují s textem dle zadání v prezentaci. Vzdělávací oblast: Anglický jazyk Autor: Mgr. Martina Hulenková Jazyk: Anglický Očekávaný výstup: Rozumí jednoduché a zřetelně vyslovované promluvě, čtou samostatně. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: Druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Šestý ročník základní školy VY_32_INOVACE_Aj-Č 6.,7.09

3 BLUE WHALE ( Modrá velryba = Plejtvák obrovský)

4 1.Where can fish breathe? 2. Where does our whale breathe? 3. Has our whale got any superlatives? READ THE TEXT. ANSWER THE QUESTIONS. (Přečti text. Odpověz na otázky.) Fish can breathe under the water. Our whale breathe out of the water. It is the biggest of the animals and the heaviest kind of whale.

5 READ THE TEXT. GIVE SENTENCES 1-3 IN THE CORRECT ORDER. (Přečti text. Dej věty 1-3 do správného pořadí.) 1.And I lick the small creatures off my plates with my huge tongue. 2. First, I gulp a large mouthful of water. 3. Then, I push the water out of my mouth. 2. First, I gulp a large mouthful of water. 3. Then, I push the water out of my mouth. 1. And I lick the small creatures off my plates with my huge tongue.

6 LISTEN AND READ THE TEXT.

7 Sources (zdroje) Poslech, text [cit. 2012-04-20] část z Blue Whale: http://www.angles365.com/classroom/stories2/whale.swfhttp://www.angles365.com/classroom/stories2/whale.swf Všechny uveřejněné odkazy [cit. 2012–04-20] jsou dostupné pod licencí Public domain – na http://www.clker.com/http://www.clker.com/ obrázek (snímek č.1) - http://www.clker.com/clipart-whale-3.htmlhttp://www.clker.com/clipart-whale-3.html obrázek (snímek č.5) – http//www.clker.com/clipart-15901.html.png–http//www.clker.com/clipart-15901.html.png


Stáhnout ppt "Modrá velryba – poslech, práce s textem. Anotace: Žáci si v prezentaci procvičí poslech a čtení, což je podpořeno vizuálně a sluchově. Žáci také pracují."

Podobné prezentace


Reklamy Google