Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Terénní praxe Terénní antropologie a tafonomie Všeruby 2010 Katedra antropologie a genetiky člověka, PřF UK v Praze MB110P86.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Terénní praxe Terénní antropologie a tafonomie Všeruby 2010 Katedra antropologie a genetiky člověka, PřF UK v Praze MB110P86."— Transkript prezentace:

1 Terénní praxe Terénní antropologie a tafonomie Všeruby 2010 Katedra antropologie a genetiky člověka, PřF UK v Praze MB110P86

2 Letní praxe (minimální účast 1 týden) Všeruby (Plzeňsko) 2. srpen – 27. srpen 2010 KDY? KDE? Plzeň Všeruby

3 Výzkum ve Všerubech

4 JAK SE PŘIHLÁSIT? Přihláška: Informace: - schůzka 3.6.2010 v 11:00 (Velká antropologická) - písemná registrace na www.oba.zcu.cz - obdržíte spolu s potvrzením registrace začátkem července

5 Pracovní tým Vedoucí praxe: Vladimír Sládek Oprávněná organizace: Martin Čechura Archeologie: Martin Čechura, Daniel Sosna 3D zlomky: Patrik Galeta Kostry nedospělé: Vladimír Sládek Kostry dospělé: Vladimír Sládek

6 Všeruby O obci: Viz http://obecni-urad.net/source/index.php?ID=670 http://obecni-urad.net/source/index.php?ID=670 Spojení: Z Plzně autobus nebo auto. Jízdná řády viz web. Vybavenost: 2 restaurace, samobsluha, drogerie, lékrana.

7 Logistika Ubytování: Dům s pečovatelskou službou Stravování: restaurace, samoobsluha Vybavení: podle osobního uvážení (pracujeme v terénu)

8 Sebou tužky (lépe odolávají vlhkosti než propisky); sešit pro pracovní denník; poznámkový blok pro poznámky z výuky; milimetrový papír (A4); osteologický manuál; učební texty podle uvážení; fotoaparáty a digitální videokamery vítány; 1 banánová krabice (nutné!)


Stáhnout ppt "Terénní praxe Terénní antropologie a tafonomie Všeruby 2010 Katedra antropologie a genetiky člověka, PřF UK v Praze MB110P86."

Podobné prezentace


Reklamy Google