Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace na téma: "SESTAVA : Brankař : Jakub Slováček. Dále : Marek Martinák. Kohout Robin, Loucký Tomáš, Knebl Zdeněk, Vokulič Ondřej, Hruška Robin, Černý Matěj, Hurta Jarda,"— Transkript prezentace:

1 SESTAVA : Brankař : Jakub Slováček. Dále : Marek Martinák. Kohout Robin, Loucký Tomáš, Knebl Zdeněk, Vokulič Ondřej, Hruška Robin, Černý Matěj, Hurta Jarda, Janíček Patrik, Tomáš Tomanec a David Fiala. SESTAVA : Brankař : Jakub Slováček. Dále : Marek Martinák. Kohout Robin, Loucký Tomáš, Knebl Zdeněk, Vokulič Ondřej, Hruška Robin, Černý Matěj, Hurta Jarda, Janíček Patrik, Tomáš Tomanec a David Fiala. SESTAVA : Sestava: Neumann, Janků, Zuzaňák, Matyáš, Škrla, Hruška, Leskovjan, Trochta, Jakeš, Juřica, Maňák Střídali: Rišica, Gerža, Maček, Mlčoušek, Řeřucha SESTAVA : Sestava: Neumann, Janků, Zuzaňák, Matyáš, Škrla, Hruška, Leskovjan, Trochta, Jakeš, Juřica, Maňák Střídali: Rišica, Gerža, Maček, Mlčoušek, Řeřucha STŘELCI GÓLŮ : 4 x Lukáš ŠKRLA 4x Jarda HURTA 3 x Tomáš LOUCKÝ 2 x Tomáš TOMANEC, 2x Patrik JANÍČEK, 2x Robin KOHOUT 2x Robin HRUŠKA 1 x Patrik GERŽA STŘELCI GÓLŮ : 4 x Lukáš ŠKRLA 4x Jarda HURTA 3 x Tomáš LOUCKÝ 2 x Tomáš TOMANEC, 2x Patrik JANÍČEK, 2x Robin KOHOUT 2x Robin HRUŠKA 1 x Patrik GERŽA STŘELCI GÓLŮ Hruška, Maňák, Mlčoušek STŘELCI GÓLŮ Hruška, Maňák, Mlčoušek TRENÉŘI: Martin Zbranek Pavel Gargulák TRENÉŘI: Martin Zbranek Pavel Gargulák TRENÉŘI: Roman Kučerňák Petr Navláčil TRENÉŘI: Roman Kučerňák Petr Navláčil NAŠE DALŠÍ UTKÁNÍ FC Vsetín - Uherský Brod SRAZ V NEDĚLI V 8:30 NAŠE DALŠÍ UTKÁNÍ FC Vsetín - Uherský Brod SRAZ V NEDĚLI V 8:30 KOMENTÁŘ K ZÁPASU : Trenér Pavel Gargulák : V sobotu 4.5.2013 odehráli borci další mistrovský zápas, tentokráte v nedaleké Poličné. Na naprosto neregulérním hřišti,kde přes výši neostříhané trávy nebyl téměř vidět míčů jsme vyhráli obrovský rozdílem 0:20 (poločas 0:6). Chybělo nám sice několik opor z r. 2002 (reprezentovali klub na mezinárodním turnaji u Ostravy), nicméně je zdatně zastoupili další nominovaní kluci,kteří ukázali svoji fotbalovost a chuť porvat se o místo v sestavě mladších žáků FC Vsetín, která je v jarní části soutěže velmi "nabitá„. Průběh zápasu nemá smysl nějak výrazně hodnotit,samotné score "mluví" za vše. KOMENTÁŘ K ZÁPASU : Trenér Pavel Gargulák : V sobotu 4.5.2013 odehráli borci další mistrovský zápas, tentokráte v nedaleké Poličné. Na naprosto neregulérním hřišti,kde přes výši neostříhané trávy nebyl téměř vidět míčů jsme vyhráli obrovský rozdílem 0:20 (poločas 0:6). Chybělo nám sice několik opor z r. 2002 (reprezentovali klub na mezinárodním turnaji u Ostravy), nicméně je zdatně zastoupili další nominovaní kluci,kteří ukázali svoji fotbalovost a chuť porvat se o místo v sestavě mladších žáků FC Vsetín, která je v jarní části soutěže velmi "nabitá„. Průběh zápasu nemá smysl nějak výrazně hodnotit,samotné score "mluví" za vše. KOMENTÁŘ K ZÁPASU : Trenér Petr Navláčil : 20.kolo krajského přeboru Zlínského kraje nás zavedlo na půdu Poličné. Už při příjezdu přišlo velké rozčarování. To s jakým přístupem přistoupili domácí "funkcionáři a doslova zahrádkáři - tímto slušným slovem lze nazvat domácí hospodáře." Nenachystané hřiště pro mladé sportovce bych nazval ostudou kraje. Že nebyly natažené sítě a nalajnované hřiště bych pochopil, ale tráva vysoká tak, že téměř nebyl vidět balón je doslova hnusárna. Všichni v Poličné by měli dát hlavy dohromady a zamyslet se nad tím, jestli s takovým přístupem mohou hrát krajský přebor! Ale k zápasu samotnému... To jaké byly podmínky bylo popsáno výše. Přístup našich borců byl ale neomluvitelný a prvních patnáct minut všichni naši hráči zřejmě zjišťovali, že už hrají mistrovský zápas. Jinak si nedovedu vysvětlit, že jsme během tak krátké doby třikrát inkasovali. Zlepšená hra, jestli se tak dá o ni na tomhle terénu mluvit, vedla do poločasu ke zmírnění skóré na 3:1, to když se po rohovém kopu, který zahrával Kuba Janků, dostal Petr Hruška a trefil přesně.Druhý poločas jsme domácí zatlačili a dostavil se i výsledek. Po akci Mlčouška, který byl v tu chvíli na hřišti 5 minut, se k míči na šestnástce dostal Luboš Maňák a tvrdou střelou pod břevno snížil na 3:2. Ještě jednou s dostal ke slovu Lukáš Mlčoušek, který po patnácti minutách svého pobytu na hřišti vyrovnal na konečných 3:3.Výsledek je pro nás ztrátou, ale přesto kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu s nepříznivým stavem něco udělat. KOMENTÁŘ K ZÁPASU : Trenér Petr Navláčil : 20.kolo krajského přeboru Zlínského kraje nás zavedlo na půdu Poličné. Už při příjezdu přišlo velké rozčarování. To s jakým přístupem přistoupili domácí "funkcionáři a doslova zahrádkáři - tímto slušným slovem lze nazvat domácí hospodáře." Nenachystané hřiště pro mladé sportovce bych nazval ostudou kraje. Že nebyly natažené sítě a nalajnované hřiště bych pochopil, ale tráva vysoká tak, že téměř nebyl vidět balón je doslova hnusárna. Všichni v Poličné by měli dát hlavy dohromady a zamyslet se nad tím, jestli s takovým přístupem mohou hrát krajský přebor! Ale k zápasu samotnému... To jaké byly podmínky bylo popsáno výše. Přístup našich borců byl ale neomluvitelný a prvních patnáct minut všichni naši hráči zřejmě zjišťovali, že už hrají mistrovský zápas. Jinak si nedovedu vysvětlit, že jsme během tak krátké doby třikrát inkasovali. Zlepšená hra, jestli se tak dá o ni na tomhle terénu mluvit, vedla do poločasu ke zmírnění skóré na 3:1, to když se po rohovém kopu, který zahrával Kuba Janků, dostal Petr Hruška a trefil přesně.Druhý poločas jsme domácí zatlačili a dostavil se i výsledek. Po akci Mlčouška, který byl v tu chvíli na hřišti 5 minut, se k míči na šestnástce dostal Luboš Maňák a tvrdou střelou pod břevno snížil na 3:2. Ještě jednou s dostal ke slovu Lukáš Mlčoušek, který po patnácti minutách svého pobytu na hřišti vyrovnal na konečných 3:3.Výsledek je pro nás ztrátou, ale přesto kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu s nepříznivým stavem něco udělat. ZÁPASY NÁSLEDUJÍCÍHO KOLA : V.Otrokovice – Kunovice 1.Valašský FC - Ratiboř Louky - Baťov 1930 Nedašov - Slušovice Brumov – Poličná Vsetín - Uh.Brod ZÁPASY NÁSLEDUJÍCÍHO KOLA : V.Otrokovice – Kunovice 1.Valašský FC - Ratiboř Louky - Baťov 1930 Nedašov - Slušovice Brumov – Poličná Vsetín - Uh.Brod Pro nezvyklou ukecanost trenérů a přesnou mušku mladších žáků se tento týden nevlezou výsledkové tabulky Snad příští kolo

Stáhnout ppt "SESTAVA : Brankař : Jakub Slováček. Dále : Marek Martinák. Kohout Robin, Loucký Tomáš, Knebl Zdeněk, Vokulič Ondřej, Hruška Robin, Černý Matěj, Hurta Jarda,"