Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV 14. 9. – 22. 9. 2012.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV 14. 9. – 22. 9. 2012."— Transkript prezentace:

1 EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV 14. 9. – 22. 9. 2012

2 1. DEN (PÁTEK 14. 9.) V PÁTEK VEČER (21.00) VYRAZILI STUDENTI NAŠÍ ŠKOLY Z UNIČOVSKÉHO AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ SMĚREM K SEVEROVÝCHODOITALSKÉMU POBŘEŽÍ, PŘESNĚJI DO ZNÁMÉHO LETOVISKA BIBIONE.

3 2. DEN (SOBOTA 15. 9.) PRVNÍ ZASTÁVKOU JE MĚSTO TERST, NA JEHOŽ NÁBŘEŽÍ JSME NAVŠTÍVILI MOŘSKÉ MUZEUM. NEDALEKO SE NACHÁZÍ NÁMĚSTÍ SJEDNOCENÍ S VÝSTAVNÍMI PALÁCI A NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE. KOLEM (16.00) NÁS UVÍTALO BIBIONE, KDE NÁM CHVÍLI TRVALO NEŽ JSME NAŠLI SVÉ APARTMÁNY.

4 3. DEN (NEDĚLE 16. 9.) NEDĚLNÍ DEN BYL PŘEDEVŠÍM VĚNOVÁN RELAXACI

5 4. DEN (PONDĚLÍ 17. 9.) DOPOLEDNE VŠICHNI ABSOLVOVALI PROCHÁZKU K MÍSTNÍMU MAJÁKU. ODPOLEDNE VĚTŠINA LEŽELA NA PLÁŽI, NEBOŤ POČASÍ K TOMU PŘÍMO VYBÍZELO.

6 5. DEN (ÚTERÝ 18. 9.) ÚTERÝ SE VYHRADILO SPORTOVNÍM ČINNOSTEM. NĚKTEŘÍ SI VYPŮJČILI KOLA A JELI PROZKOUMÁVAT POBŘEŽÍ, JINÍ VYRAZILI NA PLÁŽ, KDE ZDOKONALOVALI TECHNIKU PLAVÁNÍ, PŘÍPADNĚ SI ZAŠLAPALI NA VODNÍCH KOLECH.

7 6. DEN (STŘEDA 19. 9.) STŘEDEČNÍ DOPOLEDNE NÁS VŠECHNY ZKLAMALO, NEBOŤ PRÁVĚ PŘI NÁVŠTĚVĚ VERONY NÁS ZKRÁPĚL NEPŘETRŽITÝ DÉŠŤ. NARAZILI JSME NA ÚDAJNÝ JULIIN RODNÝ DŮM O PŮL TŘETÍ NÁS AUTOBUS ODVÁŽEL K LAGO DI GARDA, PŘESNĚJI DO SIRMIONE, KTERÉ NÁS UVÍTALO JIŽ SLUNEČNÝM POČASÍM. DVACETIMINUTOVÁ PROJÍŽĎKA V MOTOROVÉM ČLUNU KOLEM SIRMIONE NECHALA ZAPOMENOUT NA PROMOKLÉ DOPOLEDNE. PO KRÁTKÉM VOLNU JSME VYRAZILI ZPĚT DO BIBIONE.

8 7. DEN (ČTVRTEK 20. 9.) POSLEDNÍ DEN, KTERÝ BYLO MOŽNO STRÁVIT U MOŘE A TAKÉ NAKOUPIT MALIČKOSTI PRO PŘÍBUZNÉ.

9 8. DEN (PÁTEK 21. 9.) PÁTKEM VYVRCHOLIL NÁŠ POBYT V ITÁLII, A TO NÁVŠTĚVOU BENÁTEK. NALODILI JSME SE NA MALOU LOĎKU, KTERÁ NÁS DOPRAVILA TÉMĚŘ DO CENTRA MĚSTA. NAŠE POUŤ ZAČALA KŘIVOLAKÝMI ULIČKAMI, NESPOČTEM MOSTŮ A MŮSTKŮ PŘES KANÁLY. NA OSTROVĚ MURÁNO JSME MĚLI MOŽNOST ZHLÉDNOUT UMĚNÍ MÍSTNÍHO SKLÁŘE. PO KRÁTKÉM VOLNU JSME VYRAZILI ZPĚT DO BIBIONE.

10 9. DEN (SOBOTA 22. 9.) PO PŘEDÁNÍ UBYTOVÁNÍ JSME SE V DEVĚT HODIN RÁNO VYDALI NA ZPÁTEČNÍ CESTU DO ČESKÉ REPUBLIKY. V DEVĚT VEČER SE UŽ VŠICHNI ROZJÍŽDĚLI Z UNIČOVA DO SVÝCH DOMOVŮ.

11 Vypracoval POLÁČEK MAREK


Stáhnout ppt "EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV 14. 9. – 22. 9. 2012."

Podobné prezentace


Reklamy Google