Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV 14. 9. – 22. 9. 2012.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV 14. 9. – 22. 9. 2012."— Transkript prezentace:

1 EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV –

2 1. DEN (PÁTEK ) V PÁTEK VEČER (21.00) VYRAZILI STUDENTI NAŠÍ ŠKOLY Z UNIČOVSKÉHO AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ SMĚREM K SEVEROVÝCHODOITALSKÉMU POBŘEŽÍ, PŘESNĚJI DO ZNÁMÉHO LETOVISKA BIBIONE.

3 2. DEN (SOBOTA ) PRVNÍ ZASTÁVKOU JE MĚSTO TERST, NA JEHOŽ NÁBŘEŽÍ JSME NAVŠTÍVILI MOŘSKÉ MUZEUM. NEDALEKO SE NACHÁZÍ NÁMĚSTÍ SJEDNOCENÍ S VÝSTAVNÍMI PALÁCI A NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE. KOLEM (16.00) NÁS UVÍTALO BIBIONE, KDE NÁM CHVÍLI TRVALO NEŽ JSME NAŠLI SVÉ APARTMÁNY.

4 3. DEN (NEDĚLE ) NEDĚLNÍ DEN BYL PŘEDEVŠÍM VĚNOVÁN RELAXACI

5 4. DEN (PONDĚLÍ ) DOPOLEDNE VŠICHNI ABSOLVOVALI PROCHÁZKU K MÍSTNÍMU MAJÁKU. ODPOLEDNE VĚTŠINA LEŽELA NA PLÁŽI, NEBOŤ POČASÍ K TOMU PŘÍMO VYBÍZELO.

6 5. DEN (ÚTERÝ ) ÚTERÝ SE VYHRADILO SPORTOVNÍM ČINNOSTEM. NĚKTEŘÍ SI VYPŮJČILI KOLA A JELI PROZKOUMÁVAT POBŘEŽÍ, JINÍ VYRAZILI NA PLÁŽ, KDE ZDOKONALOVALI TECHNIKU PLAVÁNÍ, PŘÍPADNĚ SI ZAŠLAPALI NA VODNÍCH KOLECH.

7 6. DEN (STŘEDA ) STŘEDEČNÍ DOPOLEDNE NÁS VŠECHNY ZKLAMALO, NEBOŤ PRÁVĚ PŘI NÁVŠTĚVĚ VERONY NÁS ZKRÁPĚL NEPŘETRŽITÝ DÉŠŤ. NARAZILI JSME NA ÚDAJNÝ JULIIN RODNÝ DŮM O PŮL TŘETÍ NÁS AUTOBUS ODVÁŽEL K LAGO DI GARDA, PŘESNĚJI DO SIRMIONE, KTERÉ NÁS UVÍTALO JIŽ SLUNEČNÝM POČASÍM. DVACETIMINUTOVÁ PROJÍŽĎKA V MOTOROVÉM ČLUNU KOLEM SIRMIONE NECHALA ZAPOMENOUT NA PROMOKLÉ DOPOLEDNE. PO KRÁTKÉM VOLNU JSME VYRAZILI ZPĚT DO BIBIONE.

8 7. DEN (ČTVRTEK ) POSLEDNÍ DEN, KTERÝ BYLO MOŽNO STRÁVIT U MOŘE A TAKÉ NAKOUPIT MALIČKOSTI PRO PŘÍBUZNÉ.

9 8. DEN (PÁTEK ) PÁTKEM VYVRCHOLIL NÁŠ POBYT V ITÁLII, A TO NÁVŠTĚVOU BENÁTEK. NALODILI JSME SE NA MALOU LOĎKU, KTERÁ NÁS DOPRAVILA TÉMĚŘ DO CENTRA MĚSTA. NAŠE POUŤ ZAČALA KŘIVOLAKÝMI ULIČKAMI, NESPOČTEM MOSTŮ A MŮSTKŮ PŘES KANÁLY. NA OSTROVĚ MURÁNO JSME MĚLI MOŽNOST ZHLÉDNOUT UMĚNÍ MÍSTNÍHO SKLÁŘE. PO KRÁTKÉM VOLNU JSME VYRAZILI ZPĚT DO BIBIONE.

10 9. DEN (SOBOTA ) PO PŘEDÁNÍ UBYTOVÁNÍ JSME SE V DEVĚT HODIN RÁNO VYDALI NA ZPÁTEČNÍ CESTU DO ČESKÉ REPUBLIKY. V DEVĚT VEČER SE UŽ VŠICHNI ROZJÍŽDĚLI Z UNIČOVA DO SVÝCH DOMOVŮ.

11 Vypracoval POLÁČEK MAREK


Stáhnout ppt "EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV 14. 9. – 22. 9. 2012."

Podobné prezentace


Reklamy Google