Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace na téma: "Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT s.r.o. Izolace."— Transkript prezentace:

1 Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT s.r.o. Izolace Beran s.r.o. POKORNÝ, spol. s r.o. STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA s.r.o. JT-Service s.r.o. VAM ANLAGETECHNIK s.r.o. Průmstav Štětí a.s. Montiz BESTONSTAV s.r.o. DEKRA Industrial s.r.o. AXIS a.s. INDUSTRIAL CZ, spol. s r.o. Unistroj s.r.o. Tyma CZ, s.r.o. Technicom, s.r.o. Fortuna Ruml s.r.o. GEAR SERVICE s.r.o. Hlavní partneři pro rok 2016 Další partneři pro rok 2016 www.stetimondifotbal.cz

2 a 2 39 Pozvánka P ř íští zápas venku hraje mužstvo dosp ě lých v ned ě li 14:30

3 338 Št ě tí Do toho

4 437 Fotbalová nabídka na zápasy a turnaje na h ř ištích soupe řů

5 536 Ondrášovka Cup - Kolín U10 sk.B 7.9.2016 1. kolo 12:00FK Kolín, a.s.SK Štětí, z.s. 2. kolo 12:45SK Štětí, z.s.FK Litoměřicko, z.s. 3. kolo 13:30 FK Slovan Kladno, z.s. SK Štětí, z.s. 4. kolo 14:15SK Štětí, z.s.volno 5. kolo 15:00SK Štětí, z.s. Fotbalový klub Kohouti Rokycany 6. kolo 15:30 Mostecký fotbalový klub o.p.s SK Štětí, z.s. 7. kolo 16:00SK Štětí, z.s.FK Čáslav, a.s Ve středů 7.9.2016 vyráží naše přípravka r.narození 2007 do Kolína na kvalifikační turnaj Ondrášovka Cupu V květnu roku 1921 byl založen Sportovní klub Brozany, jako čistě fotbalový klub. Pánové Karel Jakeš a Václav Volák byli počátkem roku 1921 pověřeni zajet do Prahy na Letnou a tam na sekretariátě Sparty získat stanovy klubu. Ty se pak staly základem stanov nově vznikajícího klubu – SK Brozany. Konec dvacátých let přináší krizi jak hospodářskou, tak i klubovou. Před 2. světovou válkou nastoupila nová generace hráčů, kterou reprezentovali hráči Rosenkranc, J. Zaibrdlí, J. Lahovský, Vl. Vaněk. J. Kouba, Srpek, A. Pšenička, Černý a další. Mužstvo se stalo jedno z nejlepších v okrese.. Po válce se mužstvo téměř rozpadlo. Odešli – J. Lahovský aj. Šnajdr do Army Ústí, Pr. Vaněk do Karlových Varů, Legner do Duchova, domů se vrátil Šváb i Švinger.V 50. letech je na hřišti vybudována na tu dobu moderní zděná kabina a stará dřevěná je převezena do Černiva, kde slouží dodnes. V roce 1961 se Brozany probojovaly do I.A třídy. Koncem 70. let dochází za trenérského působení M. Rosenkrance k oživení hry a nastartovalo se vlastně nejslavnější období brozanské kopané. Již počátkem 80. let se zásadně omladilo mužstvo. Přišli bratři Kühnové, Gabriel, Kouba, L. Manda, M. Vacek a další. Mužstvu se začalo dařit a z I.B třídy postoupilo do I.A třídy a v roce 1983 dokonce do krajského přeboru. V ročníku 1983/1984 jsme naši skupinu krajského přeboru vyhráli. O postup do divize se hrála neúspěšná kvalifikace s vítězem druhé skupiny Novým Borem. Po 7 letech bojů v krajském přeboru se plní přání všech hráčů, funkcionářů a příznivců. Brozanská kopaná se v sezóně 1989/1990 dostává do divize. Až teprve v ročníku 1997/1998 přichází krize. Mužstvu se nedaří a z 15. místa nakonec po 8 letech z divize sestupuje. V roce 2000 dokonce Brozany klesají do 1.A třídy, ale po roce se opět vrací do krajského přeboru. Po zkvalitnění kádru postupují Brozany v roce 2007 do divize, kde hrají až do ročníku 2014/2015, ve které divizi Brozany vyhrávají a pod vedením Přemysla Bičovského a Vlastimila Calty postupují do České fotbalové ligy, kdy vydrží jen rok.

6 6 35 V letošním roce máme jsou do soutěží přihlášeny 2 mužstva mladší přípravky, které čeká velké množství turnajů a to hlavně na úrovni okresu, kde je čekají 2 hlavní soutěže a to Liga a Pohár FC Chomutov – SK Sokol Brozany 1:2(1:1) 20.8.2016 Branky: 5. Kubík Vojtěch - 37. Šollar Ivan, 90. Boček Martin (vl.) Rozhodčí: Šálková Helena - Cihlář František, Kastl Jan

7 34 7 Mistrovská rozlučka s veleúspěšnou sezónou mužstva dospělých Kádr našeho dnešního soupeře Lipš Přemysl1993brankář Hlaváč Radek1993brankář Bittengel Günter1989obránce Cibulka Radek1991obránce Dunderović Radivoje1992obránce Franc Jan1987obránce Stehlík Jiří1989obránce Studecký Martin1993obránce Bubeníček Tomáš1993záložník Golovko Cyril1992záložník Hajdarevič Rijad1995záložník Kalivoda Daniel1997záložník Mayerhofer Lukáš1997záložník Šollar Ivan1989záložník Zadina Pavel1991záložník Benda Jaroslav1994útočník Brandejs David1989útočník Hajro Anid1996útočník Walter Matěj1996útočník Kudlička Ján 1949 Vedoucí Němec Jiří 1966 Trenér Poštulka Tomáš 1974 Asistent 1 Mika Ondřej 1973 Masér Satelitní turnaje starší přípravky ve sdruženém týmu s SK Roudnicí n.L.

8 833 S Brozany jsme se v mistrovském zápase utkali při poslední účasti našeho mužstva v divizi a ani jednou jsme nevyhráli SK Št ě tí – SK Sokol Brozany 0:4(0:1) 22.kolo 19.4.2014 Sestava: Michovský- Malák(56. Mencl), T ů ma, Šmidrkal, Kucler- Belák, Rejman, Stejskal,Šimral- Kala(77.Pila ř ), Tichý(63. Gab č o-82. Č K) P ř ipraveni: Ransdorf, Slani č ka, Doležal Trenér: V.Frey Vedoucí: T.Duník Masér: J.Nedomlel Rozhod č í: Baum-Krupka, Kyncl Delegát: P.Wencl Nezapomn ě li jsme – vyhledávané fotky retro jsou i v tomto zpravodaji

9 932 SK Český Brod – SK Štětí 7:0(4:0) 27.8.2016 3.kolo Zápas jsme rozjeli slibně. Hned v úvodu měl na kopačce vedoucí branku Belák, ale míč zaplul těsně vedle. Pak se zase v těsném postavení mimo hru ocitl Stejskal a branka mu uznána být nemohla. Až pak se teprve ozvali domácí, ale Walter z volného přímého kopu vysoko přestřelil. Osudnou se pro náš tým se stala 13. minuta, kdy špatná rozehrávka na polovině hřiště znamenala rychlý útok domácích a i když to v 1. okamžiku ještě vypadalo, že máme vyhráno, tak Fikejz míč do branky na 1:0 nakonec dostal. O 2. branku naší síti se ve 20. minutě, tak trochu postarali i rozhodčí. Asistent nejprve signalizoval postavení mimo hru, přestali jsme bránit a v ten okamžik ho zase dal dolů. Hlavní nechal pokračovat a smál se Křelina, který pláchnul všem a upravil na 2:0 pro Český Brod. Osudný moment utkání. Od těchto chvil narostla domácím křídla a naše mužstvo nedokázalo reagovat. Ve 25. minutě prodloužil míč hlavou brodský ostrostřelec Fikejz, tak přesně, že zapadl přesně k zadní tyči a Kloub v brance byl bezmocný. 0:3 z našeho pohledu a naděje na zisk nějakého toho bodů se začala ztrácet. Když pak stejný hráč ve 32. minutě udělal z naší obrany přihlížející diváky a zvýšil už na 4:0, i když situace zaváněla postavením mimo hru, tak to začínalo hrozit debaklem. V úplném závěru poločasu se ještě zranil Kloub a do druhé půle ho musel nahradit Michovský. Provedli jsme navíc další 2 střídání a pokusili se aspoň ve druhém poločase napravit obraz hry. Průnik Slaničky 1. kolo okresního přeboru staré gardy Malé ŽernosekyŠtětí1:2 Tigo 1996Bohušovice3:6 České KopistyŽitenice3:9 StřížoviceLitoměřice1:5 Druhý t ým tabulky v loňském ročníku Tigo 1996 prohrál v Bohušovicích. Zda se zvedla herní kvalita Bohušovic nebo Tigo ustoupí ze slávy napoví až další kola. Žitenice plné bývalých fotbalových hvězd budou asi patřit i letos k neporazitelný. Nováček ze Střížovic prohrál doma vysoko s Litoměřicemi, které loni skončily na 3. místě. Štětí posilnilo o některé hráče a pokusí se letos dostat na stupně vítězů. Které jim loni těsně utekly. Pokratice měly v 1. kole volno.

10 10 31 vypadal nadějně a škoda jen, že jeho přihrávka nenašla adresáta. Dlouho jsme se neradovali. Smrtící brejky domácích pokračovali i po změně stran. Autorem branky na 5:0 byl v 52. minutě Moravec. Když se pak za další 2 dočkal svojí 2. branky v utkání Křelina a upravil na 6:0, tak bylo jasné, že se domů budeme vracet s velkým batohem. Ve zbývajících minutách se hra aspoň trochu vyrovnala, i když žádné větší šance jsme si až do konce nepřipravili. V 67. minutě rozehrávali domácí roh, míč se na velkém vápně dostal k Sukovi a ten i s pomocí teče jednoho z obránců zvýšil na 7:0. V závěru si domácí vypracovali ještě 2 možnosti, ale skóre už se do závěrečného hvizdu neměnilo. Domácí jasně ukázali, proč loni bojovali o postup a i letos budou určitě patřit k hlavním aspirantům. Vysoké vítězství bylo zasloužené. Ve hře dopředu jsme byli až na samotný úvod zápasu zcela neškodní a s rychlou kombinační hrou Českého Brodu podpořenou rychlonohými útočníky jsme si při bránění nevěděli rady. V dalším kole na domácím trávníku nás 3. září čeká neméně těžký soupeř, loni účastník ČFL a okresní rival SK Sokol Brozany, který do nového ročníku vstoupil 2 výhrami v řadě. Sestava: Kloub(45.Michovský)-Čámský, Šimral, Vacek,Mencl(55.Poráč)- Kucler, Malák, Slanička, Hrdý(45.Tichý), Stejskal(45.Vokoun)-Belák Připraveni: Ransdorf Trenér: J.Vinš Vedoucí: J.Havner Masér: K.Zavřel Rozhodčí: L.Langmajer-M.Duda, L. Szikszay Delegát: J.Koňák 200 diváků Pokračování Český Brod – Štětí 27.8.2016 Přátelé,fanoušci a kamarádi našeho spolku S.G.SEPAP..Hlásím,ze jsme v 1.utkani nového soutěžního ročníku zvítězili na horké půdě Malých Žernosek 1:2(1:0) po zlepšené hře ve 2.půlce, kdy stříleli: Pavel Záložka(PK) a Miluna Vála.Sestava:Suchi- Tylous,Gogo,Janatak(Pepino Jonak),Martin Schneider- Kuspi,Voky,Kýž,Záložka-Miluna Vala,Fanda Svoboda.Cigi-caga..oleeee

11 11 30 Josef Vinš - trenér SK Št ě tí utkání jsme zahájili až příliš aktivně a pak jsme úplně odešli, že jsme nebyli schopni si ani pořádně přihrát. Kluky asi zlomila 21. minuta, kdy jsme po sporné ofsajdové situaci, kdy ji pomezní nejdřív praporkem signalizoval, pak ho opět stáhne a hlavní hru pustil, inkasovali druhý gól. A když po více jak půlhodině máte manko čtyř gólů, s tím už se dá těžko něco dělat. Zden ě k Šmejkal – trenér SK Č eský Brod pokud šlo o inkriminované ofsajdové postavení, tak ten hráč, který se vrace v ofsajdu byl, ale vracel se, do hry nezasáhl a Stejskal pak ke skórování vyzval Křelinu naprosto regulérně. Jinak dnes nám tam padlo vše a současně jsem rád, že se do hry vrací marodi," potěšilo ho. „Dnes smekám před výkonem celého mužstva. Odehrálo velmi kvalitní utkání, když už po necelé půlhodině vedlo 3:0. Současně mě potěšilo, že i tak pokračovalo dál ve vysokém tempu a konečný výsledek je pak jasným vyjádřením poměru sil na hřišti," byla slova spojeného prezidenta domácího SK Luboše Holého. Sbírali jsme ohlasy po zápase v Č eském Brod ě 27.8.2016 Ústecký přebor starších žáků 2016/2017 po 2.kolech 1ASK Lovosice22000 13:1 6 2 FK ČESKÝ LEV Neštěmice 22000 9:1 6 3FK JUNIOR Děčín21011 12:4 4 4FK Ústí n.L.21001 15:5 3 5SK Roudnice n.L.21001 8:4 3 6SK Sokol Brozany21001 4:3 3 7FK Litoměřicko21001 4:4 3 8SK Štětí21001 5:8 3 9TJ Hvězda Trnovany21001 4:8 3 10TJ Krupka21101 3:5 2 11FK Jiskra V. Březno20002 1:16 0 12FK Litoměřicko B20002 3:22 0 Ústecký přebor mladších žáků 2016/2017 po 2. kolech 1 FK Ústí n.L.22000 20:8 6 2FK JUNIOR Děčín22000 8:2 6 3FK ČESKÝ LEV Neštěmice22000 6:1 6 4FK Litoměřicko11000 12:0 3 5TJ Hvězda Trnovany21001 7:3 3 6SK Roudnice n.L.11000 4:0 3 7FK Litoměřicko B21001 6:3 3 8SK Sokol Brozany21001 5:3 3 9SK Štětí20002 4:9 0 10TJ Krupka20002 1:9 0 11ASK Lovosice20002 0:17 0 12FK Jiskra V. Březno20002 4:22 0

12 2912 Obrázek ze zápasu v Českém Brodě 27.8.2016 SK Štětí – SK Roudnice n.L. 0:4(0:2) 28.8.2016 1.kolo Loňský vítěz Ústeckého přeboru přijel do Štětí jen s 2 náhradníky a od začátku bylo na jejich hře vidět, že se spolu připravuji delší dobu. Naše mužstvo nato, že jsou ještě prázdniny nastoupilo v početné sestavě a zahráli si i přípravkáři. Na úvod sezóny jsme nepodali špatný výkon, ale na sehraného soupeře to nestačilo. Sestava: Černý-Cízler, Borovec, Kačo, Bílá, Kabelka, Kubánek, Mizer, Ivanič, Prokopec, Bohatec, Franc, Jakub Novák, Sičák, Švarcbach, Vích, Kettner Trenér: F. Kučera Rozhodčí: V.Míč 55 diváků SK Štětí – FK Ústí n.L. 4:5(2:3) 31.8.2016 15.kolo Dramatické utkání, ve kterém soupeř po většinu zápasu vedl, ale rozhodující branku vstřelil až 6 minut před koncem. Branky: Kačo 2, Ivanič 1, Prokopec 1 Sestava: Kožarská-Bílá, Mizer, Kačo, Kroupa, Kabelka, Jakub Novák, Vích, Ivanič, Prokopec, Bohatec, Kettner Trenér: F. Kučera Rozhodčí: R.Biolek 30 diváků Mladší žáci po 2 zápasech v Ústeckém přeboru zůstávají bez bodu

13 1328 SK Kladno - Mostecký fotbalový klub o.p.s. 7:1(4:0) 7 dorostenců v sestavě Mostu se sice snažilo, ale na dobře hrající domácí to nestačilo. Ti soupeře nepodcenili, zvolili nátlakovou hru a využívali každé chyby soupeře ke vstřelení gólu. SK Č eský Brod - SK Št ě tí 7:0(4:0) domácí byli sice favoritem, ale tak vysokou prohru hostů asi nikdo nečekal. Ti sice začali dobře, ale dlouho jim to nevydrželo. Domácí se rozstříleli a poslali hosty domů se sedmičkou. FC Nový Bor - TJ TATRAN Rakovník 3:2 PK (2:1) domácí stále nepřekousli porážku z 1. kola se Štětí a v tomto utkání chtěli potvrdit, že to byla jen náhoda. Vedli 2:1, ale brzo po změně stran hosté vyrovnali na 2:2 z penalty a tak to také skončilo. Penalty lépe zvládli domácí. FK Meteor Praha VIII - TJ Slovan VELVARY 2:0(1:0) hosté nezískali ještě ani bod. Předseda klubu David Vedral není spokojen se střeleckou produktivitou. Musíme více střílet a určitě se brzy prosadíme Sokol Hostou ň - TJ Sokol Libiš 3:0(1:0) zápas sledovalo 350 spokojených diváků, kteří tleskali brankám Zachariáše, Nováka a Buranta, který trefil šibenici. SK Sokol Brozany - FK Baník Souš 2:1(1:1) třetí výhra v řadě o jednu branku a stejně jako před týdnem v závěru zápasu. Vstřelil ji navrátilec z Litoměřicka B Marič. SK Úvaly - FC CHOMUTOV 0:1 PK pro někoho možná překvapení, ale byly to teprve první body Chomutova v soutěži. SK POLABAN Nymburk - FK Neratovice-Byškovice 5:1(3:1) domácí jedou. Za půlhodiny vedli 3:0. Hosté, kteří potřetí za sebou prohráli do poločasu snížili, ale po změně stran zase 2x inkasovali. Nymburk podruhé za sebou nasázel 5 gólů. 3. kolo Divize skupina B 1.kolo Starších a mladších žáků skupina B 27.8.2016FK ČESKÝ LEV NeštěmiceTJ Hvězda Trnovany 7:0 3:0 27.8.2016FK LitoměřickoASK Lovosice 0:1 12:0 28.8.2016FK JUNIOR DěčínFK Litoměřicko B 10:2 3:1 28.8.2016SK ŠtětíSK Roudnice n.L. 0:50:4 28.8.2016FK Jiskra V. BřeznoFK Ústí n.L. 12:0 4:15 28.8.2016TJ KrupkaSK Sokol Brozany 1:3 0:4 13.kolo Starších a mladších žáků skupina B 31.8.2016FK Jiskra V. BřeznoTJ Hvězda Trnovany 1:40:7 31.8.2016FK ČESKÝ LEV NeštěmiceSK Sokol Brozany2:1 3:1 31.8.2016TJ KrupkaFK JUNIOR Děčín3:2 PK 1:5 31.8.2016ASK LovosiceFK Litoměřicko B12:1 0:5 31.8.2016FK LitoměřickoSK Roudnice n.L.4:3 14.9.16 31.8.2016SK ŠtětíFK Ústí n.L.5:3 4:5

14 1427 Divize skupina B 3. kolo 2016-2017 1.SK Sokol Brozany330006:39 2.SK Kladno, a.s3210010:38 3.TJ Sokol Hostouň321006:28 4.SK POLABAN Nymburk s.r.o.3201011:27 5.SK Český Brod320109:17 6.Fotbalový klub Meteor Praha312003:17 7.Sportovní klub Úvaly320103:17 8.FC Nový Bor, z.s.311015:55 9.TJ Tatran Rako Rakovník310114:44 10.SK Štětí, z.s.310114:84 11.TJ Baník Souš, z.s.301023:52 12.FC Chomutov s.r.o.301021.32 13.TJ Sokol Libiš300120:41 14.Mostecký fotbalový klub300122:111 15.FK Neratovice-Byškovice300032:80 16.TJ Slovan Velvary300031:90 Po 3 kolech divizní soutěže mužstva srovnala do tohoto pořadí Po 3 kolech už zůstávají bez ztráty bodu pouze Brozany. Pronásledují je Kladno a nováček z Hostouně. Na opačném konci tabulky jsou naopak bez bodu Neratovice a Velvary. Překvapením jsou také pouze 2 body Chomutova a Souše. Mostecký fotbalový klub hraje v základní sestavě s mnoha dorostenci a na výsledcích je to znát. Soutěž je však teprve ve svém rozjezdu a bodový rozdíl mezi jednotlivými mužstvy je nepatrný. Za další 2 kola může být pořadí tabulky zcela jiné. Na rozjezd Ústeckého p ř eboru starší ž áci p ř ivítali SK Roudnici n.L. SK Štětí – SK Roudnice n.L. 0:5(0:2) 28.8.2016 1.kolo Trenéři našeho týmu se museli obejít bez několika hráčů, se kterými se počítá do základní sestavy. Roudnice byla po celý zápas aktivnějším týmem a vyjádřila o i gólově. Náš výkon byl lepší v 1. poločase, kdy jsme si vytvořili i 2 brankové příležitosti. Druhá půle už byla z naší strany slabší a vítězem se stal po zásluze náš soupeř. Sestava: Šrotýř-Kůča, T.Németh, Holub, Bartko, Malecha, Daniluk, L.Novák, Jakub Pilař, Šedivý, Špaček, Ivanič, Ulrych, Bílý Trenér: Z.Németh Vedoucí: R.Hrdlička Rozhodčí: V.Míč-J.Šíma, D.Németh(laik) 33 diváků

15 15 26 4.kolo divize 3.9.2016 10:15TJ Sokol LibišTJ Slovan VELVARY 3.9.2016 10:15 FK Neratovice- Byškovice FK Meteor Praha VIII 3.9.2016 10:15FC CHOMUTOV SK POLABAN Nymburk 3.9.2016 10:15SK ŠtětíSK Sokol Brozany 3.9.2016 14:00TJ TATRAN RakovníkSK Kladno 3.9.2016 17:00FK Baník SoušSK Úvaly 4.9.2016 17:00 Mostecký fotbalový klub SK Český Brod 4.9.2016 17:00Sokol HostouňFC Nový Bor 5.kolo Divize 10.9.2016 10:15SK KladnoSokol Hostouň 10.9.2016 17:00SK Český BrodTJ TATRAN Rakovník 10.9.2016 17:00TJ Slovan VELVARY FK Neratovice- Byškovice 10.9.2016 17:00FC Nový BorTJ Sokol Libiš 11.9.2016 10:15FK Meteor Praha VIIIFC CHOMUTOV 11.9.2016 17:00SK Sokol Brozany Mostecký fotbalový klub 11.9.2016 17:00SK ÚvalySK Štětí 11.9.2016 17:00 SK POLABAN Nymburk FK Baník Souš SK Štětí – FK Ústí n.L. 5:3(3:1) 31.8.2016 13.kolo Do zápasu jsme vstoupili útočně a hned ve 4.minutě po střele Oldy Malechy a dorážce Jana Holuba do vedení 1:0. Podobně jsme docílili i 2. gólu na 2:0, jen s tím rozdílem, že autorem branky byl Adam Špaček. Než jsme se však rozkoukali, tak hned po rozehrávce hosté snížili na 1:2. Hosty to povzbudilo, začali nás napadat a hrozili rychlými útoky. Své šance ale neproměňovali. Ve 33. Minutě se zmocnil odkopnutého míče Malecha a krásným dloubákem zvýšil na 3:1. Útočně jsme vstoupili i do druhého poločasu. Vyběhnuvšího brankáře si všiml Špaček a z 35 metrů vstřelil krásný gól na 4:1. Ve 45. minutě si půjčil balón Malecha a obešel všechno, co mu stálo v cestě. Průnik zakončil brankou na 5:1. Že se nevyplácí polevit, jsme se přesvědčili v 50. minutě, když po rohu zaspal Jakub Pilař a Ústí snížilo na 2:5. I poslední slovo utkání měli hosté a upravili na konečných 5:2 pro Štětí. Hodnocení trenérů: Se zápasem jsme spokojení. Kluci se dost snažili a dali do toho srdíčko. Moc se nám líbilo,že většinou celý zápas odehráli jako parta. Branky: Malecha 3, A.Špaček 2 Sestava:Šrotýř-Kuča,Németh, Holub, Bartko, Malecha, Daniluk, L.Novák, Jakub Pilař, Šedivý, Špaček, Ladič, Bílý, Slapnička Trenér: Z. Németh Vedoucí: R.Hrdlička Rozhodčí: R.Biolek-J.Šíma, D.Németh(laik) Starší ž áci v p ř edehrávce 13. kola získali první body v sout ěž i

16 25 16 Premiérový domácí zápas po postupu do divize se divákům líbil. Přinesl jak hezký fotbal, tak i dramatické rozuzlení v podobě penalt I.A třída dorostu 2016/2017 po 1.kole 1.TJ Skorotice11000 10:3 3 2. SK Velký Šenov/Mikulášovice 11000 6:0 3 3. TJ Sokol Košťany/Oldřichov 11000 7:2 3 4.FK Duchcov11000 4:0 3 5. TJ Hvězda Trnovany/Sobědruhy 11000 4:1 3 6. TJ Spartak Boletice/Modrá 10001 1:4 0 7.SK Sokol Brozany10001 0:4 0 8.FK Jiskra Velké Březno10001 2:7 0 9.SK Plaston Šluknov10001 0:6 0 10.SK Březiny, z.s./Jílové10001 3:10 0 11.SK Štětí, z.s.00000 0:0 0

17 24 17 straně jak lasička protáhl útočník, ale stejně tak pohotově zachraňoval i brankář Štětí. Uběhlo 60 minut zápasu a zvýšit na 2:0 mohl Belák. Jeho střela však velkému zklamání mezi 3 tyčemi neskončila. Přes několik obránců prošel v 66. minutě Hrdý, ale jeho dloubák z velkého úhlu přesné parametry koncovky neměl. V 69. minutě levá strana naší obrany zůstala úplně otevřená a to nemohlo dobře dopadnout. První pokus jsme ještě odvrátili, ale proti hlavičkové dorážce Jana Procházky už jsme zůstali bezmocní. Vrátit vedení na naši stranu mohl o 4. minuty později Belák, ale i ve své druhé zápasové gólovce mířil vedle. Žádné z mužstev se s remízou smířit nechtělo. Hosté kopali několik volných přímých kopů a na druhé straně zase Stejskal neprostřelil hradbu těl před ním. Úplný konec zápasu patřil Kladnu. Hlavička těsně vedle, pak zase zázračně vyrážel míč Michovský, a když ani v 1. minutě nastavení střeleckou kanonádu před naší brankou soupeř nevyužil, tak tu byl konec utkání a na řadu musela přijít loterie pokutových kopů s úspěšných koncem pro hosty. Štětí: Kladno: Slanička 1:0 T.Procházka 1:1 Hrdý 1:1 Kalina 1:2 Vacek 2:2 Veselý 2:3 Stejskal 3:3 J.Procházka 3:4 Tichý 4:4 Tesař 4:5 Branky: Kucler 1 Sestava: Michovský-Čámský(85.Poráč), Šimral, Vacek, Mencl-Kucler, Malák(68.Slanička), Hrdý, Stejskal-Belák(79.Tichý), Vokoun Připraveni: Šmidrkal, Ransdorf, Kloub Trenér: J.Vinš Vedoucí: V.Frey Masér: K.Zavřel Rozhodčí: J.Hurych-M.Cichra, L.Šulcová všichni velmi dobrý výkon Delegát: J.Urban Hlavní pořadatel: J.Havner 200 diváků Pokračování SK Štětí-SK Kladno 20.8.2016 Dorostenci sehráli v létě několik přátelských zápasů

18 2318 Trenér Štětí byl po zápase s bodem spokojen. Kladenský zase litoval, že v závěru jeho svěřenci nedokázali skórovat Josef Vinš-trenér Št ě tí Já ten bod s Kladnem opravdu beru, v této fázi se každý počítá. Soupeř má kvalitní mančaft. Mrzet nás asi může, že jsme za stavu 1:0 to vedení nepotvrdili, šli jsme dvakrát sami na bránu. Soupeř se opírá o standardky a centry ze stran. Právě v těchto prostorech nás pak začal přehrávat, závěr byl Kladna. Proto musíme být spokojeni, mohly sice lépe dopadnout ty penalty, ale to už je loterie Ivan Pihávek -trenér Kladna Přijeli jsme sem s pokorou. Víme, že Štětí vyhrálo 3:0 v 1.kolo. Věděli jsme o Vaší přechodové fázi, rychlí útočníci a to nám dělalo starosti. Jsem spokojen s 2 body, i když ty šance ve 2. poločase byly jasně gólový a ty jsme měli využít. Když se na to podíváme takhle, tak potom je to ztráta V 1. kole I.A třídy dorostu skupiny A, kdy naše mužstvo mělo volno, byly dosaženy tyto výsledky 1.kolo I.A t ř ída skupina B 27.-28.8.2016 SK PLASTON Šluknov SK V. Šenov/Mikulášovice 0:6 FK Jiskra V. B ř ezno TJ Sokol Koš ť any/Old ř ichov 2:7 FK DuchcovSK Sokol Brozany4:0 TJ Spartak Boletice n.L./ Modrá TJ Hv ě zda Trnovany/Sob ě druhy 1:4 SK B ř eziny/ Jílové TJ Skorotice3:10 2.Kolo I. A t ř ída skupina B 3.9.2016 13:30 TJ Sokol Koš ť any/Old ř ichov SK PLASTON Šluknov 3.9.2016 14:00TJ Skorotice TJ Hv ě zda Trnovany/Sob ě druhy 4.9.2016 10:00 SK V. Šenov/Mikulášovice SK Št ě tí 4.9.2016 14:00SK B ř eziny/ JílovéFK Duchcov 6.10.2016 17:00SK Sokol BrozanyFK Jiskra V. B ř ezno

19 2219 Statistiky našich hráčů v zápase s Kladnem. Převzato z internetových stránek kluby SK Velký Šenov SK Štětí Neděle 4.9.2016 I.A třída dorost v

20 21 20 SK Štětí – SK Kladno 20.8.2016 Autor:Zuzana Ransdorfová Branka to nebyla Michovský sleduje jak míč končí vedle Radek Hrdý v červeném dresu se snaží dostat k míči

Stáhnout ppt "Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT s.r.o. Izolace."