Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 18.11.2012 – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru.

Slides:

Podobné prezentace
TJ SOKOL LIPENCE 2013 v obrazech

Města ČR – orientace na mapě
Fotbal Kopaná Fočus.
Struktura soutěží ČSA  STK ČSA  STK LM ČSA  Komise rozhodčích  Přestupní komise.
SEZÓNA 2012/2013. TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY  POČET TJ: 109  V MINUTÁCH: 8175  V HODINÁCH: 136,25  V DNECH: 5,67.
HC EATON PARDUBICE Hokejový klub.
KOPANÁ 4.
Ručně vyráběný kalendář 2014 »» výsledky hlasování ««
AC Sparta Praha – VFL Wolfsburg 2. 9:05 B Bohemians 1905 – MFK Košice
Vytvořil : Ivan Kutsyn Můj Oblíbený fotbalový klub.
Mezinárodní Fotbalový turnaj o pohár náměstka hejtmanky Ústeckého Kraje Arna Fišery Ročník 2003 Pořádající klub FK Ústí nad Labem.
VY_32_INOVACE_INF_RO_12 Digitální učební materiál
FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ ČSRU OBSAH: ZÁKLADNÍ PRINCIPY SOUTĚŽE SOUTĚŽNÍ CYKLUS VZHLEDEM K ROČNÍM OBDOBÍM TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ HRÁČE V PRŮBĚHU ROKU NÁVRHY.
Zábavná matematika.
Gambrinus liga SKI Slavia Praha. Tabulka ligy 1.Sparta 36 2.Slavia 34 3.Liberec 33 4.Boleslav 30 5.Jablonec 25 6.Brno 25 7.Budějovice 25 8.Teplice 24.
Čtení myšlenek Je to až neuvěřitelné, ale skutečně je to tak. Dokážu číst myšlenky.Pokud mne chceš vyzkoušet – prosím.
Typografická pravidla ČÁST 2. MILOSLAV KHAS. Patkové písmo Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas eros elit, vehicula sed orci.
Dělení se zbytkem 8 MODERNÍ A KONKURENCESCHOPNÁ ŠKOLA
Bohemians Historie V roce 1905 byl spolek SK Kotva zaregistrován u C&K místodržitelství s novým názvem AFK Vršovice a přihlásil se u Českého fotbalového.
ESKILLS.EC.EUROPA.EU Přehled kampaně e- Skills for Jobs 2014.
CHELSEA Chelsea je anglický fotbalový klub v Londýně.
Ivo viktor. Kdo to je? (* 21. května 1942, Křelov) je bývalý československý fotbalista, dnes již legendární československý fotbalový brankář a současnýtrenér.
Základy typografie Tomáš Doseděl,
HOKEJOVÁ SOUČASNOST U NÁS
Fotbal.
Slovní úlohy řešené soustavou rovnic
Neoficiální mistrovství fotbalových přípravek české republiky v kategorii U10 Ivančice – neděle 13.května 2012.
Zde se dozvíte super věci o Slavii
Slovní úlohy na procenta Vytvořila: Mgr. Marie Jíšová v programu PowerPoint 2003 ZŠ Benešov Karlov.
DomůTýmyZápasyNápověda Výsledky: Slavia - Plzeň0:1 (0:1) Hradec Králové - České Budějovice0:1 (0:0) Jihlava - Jablonec0:1 (0:0) Sigma Olomouc - Příbram6:1.
Název příspěvku Jméno Příjmení 1.první téma 2.druhé téma 3.třetí téma 4.čtvrté téma 5.páté téma OBSAH.
HISTORIE HOKEJE U NÁS.
Lední hokej Je kolektivní hra. Jde o jeden z nejrychlejších sportů na světě. Hraje se na 3 třetiny po 20 minutách. Na hru dohlížejí 2 hlavní rozhodčí.
Pavel Trejbal a Radek Štolpa Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
Příklady činnosti sed quis vulputate arcu, id facilisis tortor Integer tristique ultricies neque laoreet, non laoreet magna pulvinar. faucibus augue. Nulla.
Anotace: Anotace Materiál slouží k procvičování čtenářské gramotnosti-porozumění čtenému textu, přemýšlení o něm, vyhledávání informací. Metodický pokyn.
| CZ Jméno Příjmení Firma nebo produkt CELÝ NÁZEV PŘEDNÁŠKY TÉMA NEBO JMÉNO Téma, motto nebo jiné životní moudro.
Html Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy Ditta Kukaňová.
Titulek prezentaceTitulek prezentace. Slajd s tabulkou Klient A4,32,4 B2,54,4 C3,51,8 D4,51,8 Celkem14,811,8.
Slogan prezentace Může být na dvou řádcích
[Nadpis plakátu] Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit maecenas porttitor congue massa fusce [Následující jména a tituly nahraďte jmény.
Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit
PREZENTACE NÁZEV Slogan prezentace.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
[Nadpis plakátu] Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit maecenas porttitor congue massa fusce [Následující tituly a jména nahraďte tituly.
Název příspěvku Autor Oddíl Oddíl Oddíl Oddíl Oddíl Pracoviště
Název příspěvku Jméno Příjmení. Název příspěvku Jméno Příjmení.
Transkript prezentace:

Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru zvítězil Radek Štěpánek… – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… – Berdych se Štěpánkem získali druhý bod V sobotní čtyřhře vyhrál český pár ve čtyřech setech nad španělskými vítězi turnaje mistrů… – Výluka NHL pokračujeVýluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí…

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Fotbal – Premier league Fotbal – Gambrinus liga Hokej – Tipsport extraliga 63.minutaChelsea:QPR2:1 přestávkaManchester UTD:Arsenal0:0 90.minutaSparta Praha:Dukla Praha1:3 75.minutaSlavia Praha:Baník Ostrava0:2 2.přestávkaKarlovy Vary:Slavia Praha0:3

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru zvítězil Radek Štěpánek… – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… – Berdych se Štěpánkem získali druhý bod V sobotní čtyřhře vyhrál český pár ve čtyřech setech nad španělskými vítězi turnaje mistrů… – Výluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí… Přihlášení administrátora Uživatelské jméno: Heslo: Přihlásit se admin ******** Storno

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… Gambrinus liga Premier league

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Fotbal – Premier league Fotbal – Gambrinus liga 63.minutaChelsea:QPR2:1 přestávkaManchester UTD:Arsenal0:0 90.minutaSparta Praha:Dukla Praha1:3 75.minutaSlavia Praha:Baník Ostrava0:2 Gambrinus liga Premier league

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Gambrinus liga (přidat do oblíbených)přidat do oblíbených Aktuální kolo: Kalendář: PořadíTýmZVRPSkóreBody 1.Slavia Praha440010:312 2.Dukla Praha42204:28 3.Sparta Praha40223:72 4.Baník Ostrava40220:52 Gambrinus liga Premier league 90.Sparta Praha :Dukla Praha1:3 75.Slavia Praha :Baník Ostrava0:2 dnesSlovan Liberec :Sigma Olomouc 0: Sparta Praha :Slavia Praha Dukla Praha :Baník Ostrava Jablonec:Sigma Olomouc

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava Stav:2:0 (1:0) Střelci:34. S.Vlček, 65.M.Latka Minuta:75. Místo:stadion Eden Diváci:16231 Rozhodčí:Novák – Sovák, Polák Aktuální dění: Gambrinus liga Premier league Aktuální kurzy: ChanceTipsportFortuna Slavia 1,151,21,15 X 44,34,1 Baník 898,6 MinutaAkce 65.GÓL! Martin Latka zvyšuje hlavou na dvougólové vedení pro domácí. 65.Stanislav Vlček vybojoval svým průnikem rohový kop pro Slavii. 63.Závar před brankou Slavie. K míči se dostal Václav Svěrkoš a přízemní střelou trefil tyč.

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace – Výluka NHL pokračujeVýluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí… Tipsport extraliga

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Hokej – Tipsport extraliga 2.přestávkaKarlovy Vary:Slavia Praha0:3 Tipsport extraliga

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace – Výluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí. Výluka tedy stále pokračuje a zatím nikdo není schopen říci, zda-li se bude hrát ještě letos nebo bude celý ročník zrušen. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus euismod, diam a venenatis congue, odio lectus accumsan nisi, non rutrum enim velit ac enim. Aenean a lacus vel elit rutrum rutrum. Curabitur vitae mi tortor, in pharetra ipsum. Aliquam ac sem sed elit hendrerit feugiat. Aenean at est ut tortor cursus semper. Maecenas vel nulla risus, nec fermentum augue. Donec eu leo sit amet ligula pretium porta tristique quis erat. Cras non risus libero. Integer eget ligula ut enim interdum fermentum id sit amet enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla malesuada tempor leo, ac commodo dolor. Zpět Tipsport extraliga

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Fotbal – Gambrinus liga(odstranit z oblíbených)odstranit z oblíbených 90.minutaSparta Praha:Dukla Praha1:3 75.minutaSlavia Praha:Baník Ostrava0:2

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Fotbal – Gambrinus liga(odstranit z oblíbených) 90.minutaSparta Praha:Dukla Praha1:3 75.minutaSlavia Praha:Baník Ostrava0:2 Opravdu odstranit? AnoNe

Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru zvítězil Radek Štěpánek… – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… – Berdych se Štěpánkem získali druhý bod V sobotní čtyřhře vyhrál český pár ve čtyřech setech nad španělskými vítězi turnaje mistrů… – Výluka NHL pokračujeVýluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí… Přidat novinku Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit Přidat utkání

Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Kategorie: Nadpis: Text novinky: Přidat novinku Fotbal Korupce v Gambrinus lize Korupce v Gambrinus lize opravdu existuje… PřidatStorno Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit Přidat utkání

Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit – Korupce v Gambrinus lize Korupce v Gambrinus lize opravdu existuje… – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru zvítězil Radek Štěpánek… – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… – Berdych se Štěpánkem získali druhý bod V sobotní čtyřhře vyhrál český pár ve čtyřech setech nad španělskými vítězi turnaje mistrů… – Výluka NHL pokračujeVýluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí… Přidat novinku Přidat utkání

Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Kategorie: Soutěž: Domácí: Hosté: Kolo: Datum: Čas: Přidat novinku Fotbal PřidatStorno Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit Teplice Brno Gambrinus liga 8. Přidat utkání :30

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Zbrojovka Brno– FK Teplice Datum: , 15:30 Stav:-:- (-:-) Střelci: Minuta: Místo: Diváci: Rozhodčí: Aktuální dění: (přidat akci)přidat akci Gambrinus liga Premier league Aktuální kurzy: ChanceTipsport Brno 1,81,7 X 44,3 Teplice 2,42,3 MinutaAkce Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit

FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Zbrojovka Brno– FK Teplice Datum: , 15:30 Stav:-:- (-:-) Střelci: Minuta: Místo: Diváci: Rozhodčí: Aktuální dění: (přidat akci)přidat akci Gambrinus liga Premier league Aktuální kurzy: ChanceTipsport Brno 1,81,7 X 44,3 Teplice 2,42,3 MinutaAkce minutazde popište akci Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit